brak informacji po zalogowaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

brak informacji po zalogowaniu

Post autor: Redia »

witam, zalogowałam się w systemie rekrutacji na PUM Szczecin lecz po logowaniu nie widzę żadnych informacji oprócz mojego numeru użytkownika nawet nie widać numeru konta na który mam przesłac opłatę rekrutacyjną, dlaczego ?
arounder
Posty: 19
Rejestracja: 25 maja 2012, o 16:16

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: arounder »

Bo tam nic więcej nie ma, numer konta jest na stronie PUM.
BANK ZACHODNI
WBK S.A.
III Oddział w Szczecinie
nr 06 1090 1492 0000 0001 0053 7752
Drukujesz formularz, który dostępny jest właśnie w panelu użytkownika po logowaniu, dołączasz do niego potwierdzenie przelewu opłaty rekrutacyjnej i idziesz do 14ego oddać to na PUM, bądź wysyłasz pocztą.
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: Redia »

nie można tego załatwić drogą elektroniczną ?
arounder
Posty: 19
Rejestracja: 25 maja 2012, o 16:16

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: arounder »

Niestety nie, też mnie to dziwi, ale jest jak jest. Oczywiście mogę się mylić, jeżeli ktoś ma lepsze informacje niech napisze, ale sądzę, że moje rozumowanie jest dobre, gdyż oparłem je na uchwałach rekrutacyjnych dostępnych na stronie PUM.
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: Redia »

ok a gdzie pisze że to do 14.o6 boje się że mi nie dojdzie / (
arounder
Posty: 19
Rejestracja: 25 maja 2012, o 16:16

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: arounder »

Pomyliłem się, dokumenty do piątku, czyli do 15-ego.
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: Redia »

o kurczątko,!( właśnie tam dzwoniłam i jak to ja nie zapytałam się o wszystko , skoro teraz nie ma żadnych prawie opcji po zalogowaniu to czy po tym jak dotrze ta poczta się pojawią ? bo dośc ubogo wygląda str po zalogowaniu w porównaniu do innych uczelni
martwa
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2011, o 12:08

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: martwa »

Dokumenty wysylacie na ulice rybacka? podajecie ktory pokój ? ja już szaleje :p
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: witek_932 »

Redia, po zalogowaniu powinnaś otrzymać maila od uczelni, wydrkuować formularz, podpisać, wpłacić opłatę rekrutacyjną, wysłać do działu rekrutacji formularz i potwiedzenie przelewu. Jak do Szczecina dojdą dokumenty otrzymasz kolejnego maila.

martwa, wysyłasz pod dokładny adres działu rekrutacji.
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: verq »

Ja wysłałam podając numer pokoju i dokładny adres i doszło .
Dostaje się maila z potwierdzeniem, że papiery doszły, ale na koncie po zalogowaniu nic nowego się nie pojawia. Trochę bezsensu na tym PUM-ie.
MiXo
Posty: 19
Rejestracja: 11 cze 2012, o 16:30

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: MiXo »

Pomóżcie mi szanowni forumowicze, mam problem na tym podaniu na uczelnie przez nieuwagę napisałem inną miejscowość szkoły do której uczęszczałem, a tak poza tym to wszystko jest dobrze, niestety nie mogę tego w żaden sposób zmienić. Macie jakiś pomysł co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy wysłać z błędem czy przekreślić na tej kartce?
martwa
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2011, o 12:08

Re: brak informacji po zalogowaniu

Post autor: martwa »

MiXo Myśle, że nikt z nas nie udzieli Ci odpowiedzi na to pytanie. Osobiście polecam jutro dzwonić do biura rekrutacji. Ja raz dzwoniła, odebrała uprzejma pani więc bez obaw! Na pewno Ci doradzą co w tej sytuacji robić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości