Brak szkolenia BHP na UM Wrocław

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
assunta1991-
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2012, o 18:43

Brak szkolenia BHP na UM Wrocław

Post autor: assunta1991- »

Hej dostałam się w tym roku na Zdrowie publiczne na UM do Wro. Nie miałam czasu, żeby codziennie lukać na stronę, bo pracuje w wakacje i przegapiłam informację(która była praktycznie nie oznaczona jako coś ważnego) o zmianie daty szkolenia BHP i po prostu na nie nie przyjechałam. Rozumiem, że jest ono bardzo ważne. Czy da się je jakoś zaliczyć w innym terminie czy już totalny koniec ze mną? Miał ktoś taki problem?
Samanta20
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 13:47

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

Post autor: Samanta20 »

musisz zadzwonić do dziekanatu i spytać -dobrze mieć jakąś wymówkę". Są szkolenia w późniejszych terminach dla osób, które wcześniej zgłosiły, że nie będą mogły się pojawić.

Nawet jeśli w dziekanacie powiedzą Ci, że nie możesz przyjść w innym terminie i tak radzę pójść w dniu BHP pod salę i pogadać z kolesiem, który prowadzi szkolenie -istnieje duże prawdopodobieństwo, że Cię wpuści i karze się dopisać do listy
zbychun22
Posty: 8
Rejestracja: 8 sie 2017, o 14:11

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

Post autor: zbychun22 »

Takie szkolenia bhp są ważne, ale na pewno będzie możliwość zaliczyć je w późniejszym terminie. Zapytaj w dziekanacie, powinni wyznaczyć nowy termin
Hahn
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2016, o 13:37

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław - POMOCY!!!!!!!

Post autor: Hahn »

W zeszłym roku masa pierwszaków miała niezaliczony BeHaP i zaliczała go w trakcie roku. Podobnie jak badania w Sanepidzie.
karolgrzelak10
Posty: 8
Rejestracja: 2 paź 2015, o 11:58

Re: Brak szkolenia BHP na UM Wrocław

Post autor: karolgrzelak10 »

Takie terminy trzeba pilnować. Szkolenie z bhp jest bardzo ważne i na pewno będziesz musiała go zaliczyć w następnym terminie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości