Chemia medyczna

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
^^Annie^^
Posty: 34
Rejestracja: 25 sie 2008, o 15:59

Re: Chemia medyczna

Post autor: ^^Annie^^ »

No to świetnie, już nas więcej! Aaa. gdzie to nieważne, bo to i tak ten sam wydział
W ogóle nie wiem czy zwróciłyście uwagę, ale niektóre wydziały umieszczone są nie w Gdańsku, ale np. w Gdyni, Sopocie całe szczęście, że nasz jest na miejscu
A właśnie. skąd jesteście? Z Gdańska?
emcz
Posty: 6
Rejestracja: 15 lip 2009, o 16:23

Re: Chemia medyczna

Post autor: emcz »

Hej, a ile właściwie macie punktów z tej biologii i chemii, że tak narzekacie?

Ja tez mam tylko biol, chem i angielski i podejrzewam, że 90% chetnych tak bedzie mieć
anonim92
Posty: 38
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:35

Re: Chemia medyczna

Post autor: anonim92 »

a ja mam pytanie dotyczące chemii medycznej na Politechnice Wrocławskiej - na tej uczelni specjalizacja ta jest prowadzona w języku angielskim. czy jeżeli w liceum miałem tylko angielski na poziomie podstawowym (rozszerzony niemiecki), to czy jest się w stanie nadrobić braki z angielskiego w czasie studiów inżynierskich, aby na studiach II stopnia pokusić się o tę specjalizację
cattalina
Posty: 14
Rejestracja: 15 sty 2009, o 18:57

Re: Chemia medyczna

Post autor: cattalina »

Witam wszystkich. Mam prosbe abyscie udzielili mi informacji na temat tej chemii. Siedze i szukam w internecie gdzie mozna zrobic z tego magistra. Słyszałam ze po studiach licencjackich na chemii med w Gdańsku mozna zrobic magistra w Poznaniu ale na stronie uczelni tego nie znalazłam. Moze ktos jest bardziej zorientowany ode mnie. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: Chemia medyczna

Post autor: norbi92 »

Magistra z chemii medycznej można zrobić na Politechnice Wrocławskiej (tylko ta specjalizacja na studiach II stopnia jest prowadzona po angielsku) i na Politechnice Łódzkiej (tam już normalnie po polsku) na stronkach tych uczelni można znaleźć troche informacji na ten temat
martinaa92
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:32

Re: Chemia medyczna

Post autor: martinaa92 »

Wybiera sie ktos z Was na chemie medycznądo Gdańska, w tym roku?:)
nikki123
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2011, o 21:29

Re: Chemia medyczna

Post autor: nikki123 »

ja się wybieram, ale ciągle się zastanawiam jak będzie ze zrobieniem magistra z chemii medycznej
tusica
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2011, o 10:56

Re: Chemia medyczna

Post autor: tusica »

Ja również wybieram się w tym roku na chemię medyczną.
ola000
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2011, o 18:42

Re: Chemia medyczna

Post autor: ola000 »

Ja również wybieram się na chemie medyczną, mam nadzieje, że się dostane)
nikki123
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2011, o 21:29

Re: Chemia medyczna

Post autor: nikki123 »

wybieracie się na tą chemię medyczną dlatego, że matura gorzej poszła i nie wyszło z farmacją albo studiami medycznymi, czy z miłości do chemii?:D
lostmydream
Posty: 7
Rejestracja: 2 lip 2011, o 11:42

Re: Chemia medyczna

Post autor: lostmydream »

dla mnie pierwsza opcja d
a tak w ogole wiecie co sie robi po chemii medycznej?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Chemia medyczna

Post autor: Biochejter »

lostmydream pisze:a tak w ogole wiecie co sie robi po chemii medycznej?
Chociaż Ty o tym pomyślałaś, bardzo dobrze.
Takie wytwory to wg mnie czysta propaganda - wygląda na wabik i podążanie za modą. Kiedyś tematyka środowiska na topie - na kilku uczelniach zrobili chemię środowiska, tłumy chętnych na medycynę i farmację to mamy takie cuda jak chemia medyczna/leków, na budownictwo gonią - chemia budowlana czeka, aby słówko się kojarzyło i już chętnych więcej ]

Zastanawiam się nad potencjalnymi miejscami pracy dla chemików leków/medycznych. Co Wy planujecie po tym robić w ogóle, tak konkretniej?
nikki123
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2011, o 21:29

Re: Chemia medyczna

Post autor: nikki123 »

wybiera się może ktoś z Was do Gdańska na chemię medyczną?gt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości