chemia uj- prog

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
szarobarwna
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2011, o 10:44

Re: chemia uj- prog

Post autor: szarobarwna »

myślicie, że jak jestem 78 na liście rezerwowej na chemie na ujocie to mam szanse sie dostac w II turze rekrutacji?
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: chemia uj- prog

Post autor: Glina »

szarobarwna pisze:myślicie, że jak jestem 78 na liście rezerwowej na chemie na ujocie to mam szanse sie dostac w II turze rekrutacji?
spokojnie
szarobarwna
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2011, o 10:44

Re: chemia uj- prog

Post autor: szarobarwna »

ale przyjęli oczywiscie 100 osob ponad limit to myslicie, ze sa jakies szanse?
Bella Donna
Posty: 198
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:03

Re: chemia uj- prog

Post autor: Bella Donna »

Przyjmują co roku praktycznie wszystkich, więc nie martw się.
szarobarwna
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2011, o 10:44

Re: chemia uj- prog

Post autor: szarobarwna »

sama nie wiem a długo ogółem trwa ta rekrutacja, czy przyjmuja juz w II turze?
olde

Re: chemia uj- prog

Post autor: olde »

czekam cierpliwie na analitykę we Wrocławiu, jestem 3pkt pod progiem i korci mnie żeby złożyć alternatywnie na chemię na UJ : D
dostałam się na analitykę do Katowic i nie złożyłam tam papierów. wiem, że czekanie na kolejne wrześniowe listy będzie męczące, ale naprawdę wierzę w to, że uda mi się dostać do Wrocławia porównując skok progu w zeszłym roku we wrześniu.

mimo to wiem, że podejmuję w pewnym sensie ryzyko pozostając z jednym kierunkiem :P

widziałam na stronie UJ, że chemia jest dostępna w dodatkowym naborze (do 9.09.2012), ale limit miejsc to.8. wychodzi mi z rekrutacji 59,45 pkt(o ile dobrze licze - (biox2+chemx3)/5,5 czyli w moim przypadku 327/5,5
myślicie, że wystarczy?
miyatwhe
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2016, o 13:24

Re: chemia uj- prog

Post autor: miyatwhe »

Orientuje sie ktoś jak sprawa wygląda w tym roku? 60% chemia i 50+/- biologia i 90 podstawa matma wystarczy na chemie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość