Chemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Chemia UJ

Post autor: kokardka »

Może komuś się przyda - dostałam się z I listy na chemię na UJ ale nie zawożę papierów. Może akurat kogoś to ucieszy
Powodzenia w szybkiej rekrutacji!
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Chemia UJ

Post autor: tomsa1993 »

Wybiera się ktoś może na chemię
Awatar użytkownika
mariola2608
Posty: 97
Rejestracja: 19 sty 2012, o 12:07

Re: Chemia UJ

Post autor: mariola2608 »

Ja się dostałam w pierwszej kolejności na 7. pozycji (co mnie bardzo ucieszyło) i już wiem, że będę tam studiować.
A więc moje pytanie - staram się o m-ce w DS, a ponieważ tylko ja z moich znajomych wybieram się do Krakowa, to szukam jakiejś współlokatorki.
Proszę o wiad. na priv - żadnych wymagań co do charakteru nie mam - po prostu chcę się z tą osobą trochę zapoznać".
mikaA
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2013, o 13:12

Re: Chemia UJ

Post autor: mikaA »

Na chemie na UJ dostąją się wszyscy, nawet z 30%, w roku 2013 na I rok przyjęli koło 200 osob(tyle było chętnych), natomiast w 2012 koło 300, a na II roku zostało 80 osob. Większość osob nie daje rady z matematyką, i fizyką, jeśli ktoś nie miał w LO rozrzeczonej matmy, i fizyki, to będzie w dupie. Gdyż to jest kontynuacja rozszerzenia, studia jak to studia, profesorownie nie tłumaczą tylko wymagają, już na pierwszych zajęciach Pani podała prace domową, którą robiliśmy na kolejnych zajęciach, kto zrobił dobrze został plusa, kto zle minusa, bądz odmowił pójścia do tablicy. Chemia nie ma nic wspólnego z chemia w liceum, na pierwszym roku jest jej bardzo mało, i bardziej zaakwansowana. Niestety i chemia daje popalić. Więkość grupy nie dostanie zaliczenia z matematyki i fizyki, jak i czasem z chemii.
mik0955
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2016, o 22:44

Re: Chemia UJ

Post autor: mik0955 »

Czy osoby studiujące chemię na UJ (zwłaszcza osoby będące na I lub II roku) mogłyby wyrazić swoją opinię na temat tego kierunku? Czy rzeczywiście jest tak źle, jak pisały osoby kilka stron wcześniej? Jakie są perspektywy pracy po tym kierunku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości