Chemtrails - smugi chemiczne

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lith »

Ok, czyli według Ciebie po prostu chemitrail to nieco rozdmuchana smuga kondensacyjna? ok. Czyli standard, znowu nic konkretnego.

Oczywiście, że nie zapoznałem się z materiałami, bo nic mnie tak nie drażni jak pseudonaukowe filmiki z youtuba, gdzie jest 10 błędów rzeczowych an minutę, eksperci z kosmosu i wydumane teorie spiskowe. Gdzie na podstawie fałszywych założeń wyciąga się posrane wnioski, a na ich podstawie jeszcze bardziej powalone teorie.

Można się dowiedzieć już nawet co w składzie mają chemitrails, szkoda, że nikt nigdy takiego rzekomego chemitrailsa nie sprawdzał, ale nie tam. Oszołomy wymyślają i tworzą strony w necie, i kręcą śmieszne filmiki, inni się do nich odwołują jako źródła niepodważalnej prawdy objawionej i tak to się nakręca.

Jakieś dziwne teorie, że smuga kondensacyjna nie może się rozpływać, czy że musi znikać po kilku minutach. i inne BZDURY. Albo, że ak jest kilka smug, które się łączą w jedną to chemitrails. spoko. bardziej prawdopodobne, ze to rządowy spisek i zrzucają na nas toksyczne substancje niż, że.yyy samolot ma więcej niż 1 silnik? Haha. No i weź tu rozmawiaj z takimi.
rogalmr
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2012, o 18:20

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: rogalmr »

Twój prześmiewczy ton świadczy tylko o tym ze chcesz rozmyć i rozwodnić sprawę, podałem rządowe oświadczenie ministerstwa oświaty i badań w Niemczech które jest FAKTEM ! z faktami się nie dyskutuje można im jedynie zaprzeczać, ale tak robią tylko idioci. Podaje jeszcze raz bo Twoja wybiórczość mnie przeraża. Do tej pory nie powiedziałeś w sprawie NIC, jeżeli dalej nie masz nic do dodania to WON ! bo spamu przesyłają mi dość na pocztę.

Kod: Zaznacz cały

bmbf.de/de/8493.php
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lith »

No ok, ale gdzie w tym oświadczeniu cokolwiek o chemitrails? Bo chyba nie widzę. W końcu rozmawiamy o wyniszczaniu ludzi przez dziwne wszechobecne zrzuty z samolotów nad miastami, czy o geoinżynierii Się zdecyduj.

I podaj jakieś poważne info o chemitrails.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: keehl »

Widzę, że czciciele Astromarii dotarli i na biologia Zapytajcie go o witaminę B17 albo zakaz odkrycia leku na raka". Zamówcie pizze, otwórzcie piwo, enjoy the show.
rogalmr
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2012, o 18:20

[Film] Suffolk County NY Chemtrail Hearing Part 3

Post autor: rogalmr »

Widzę że już trochę spuściłeś z tonu, za co Ci dziękuję. Chemtrails to geoinżynieria, we wcześniejszym poście napisałem możliwe zagrożenia ale zaznaczyłem ze na razie jest to teoria spiskowa która musi na razie pozostać w sferze domniemywań pomimo różnych dowodów świadczących ze to prawda nie znajdziemy żadnych oficjalnych informacji jak to od ministerstwa oświaty które mówi ze owe opryski naprawdę są realizowane. W skrócie w oświadczeniu przeczytamy że poprzez opryski chce się zredukować nasłonecznienie lub usunąć CO2 z atmosfery, żeby zahamować skutki globalnego ocieplenia(co nie jest prawdą, globalne ocieplenie jest mistyfikacją, ale to temat na dłuższą rozmowę) dlatego nie bez powodu wprowadza się podatki od CO2, naloty kosztują prawda?

Smuga kondensacyjna ginie po kilku sekundach , a czasami po kilku, lub kilkunastu
minutach.Czasami nie ma jej wcale.Nie trwa to godzinami , rozlewając się po całym niebie w mleczną zawiesinę.
W sprzyjających dla smug warunkach strzępi się i znika po kilkunastu minutach - góra dwudziestu.
Samolot widać czasami przez pięć lub więcej minut , koniec smugi zanika , ale nowo powstałą widać nadal-
stąd ten czas kilkunastu minut.Smugę kondensacyjną od chemicznej można odróżnić po kilkunastosekundowej obserwacji.
Mechanizm powstawania

Zanim odpiszesz obejrzyj te nagranie, są to rozmowy głównie z meteorologami które były w zagranicznej telewizji.

Tutaj List otwarty do Ministerstwa Obrony Narodowej


To wymaga znajomości języka angielskiego


Samo zjawisko chemtrails czy jak wolisz inżynierii pogodowej trudno już zaprzeczać, teraz możemy jedynie spekulować czemu ono ma tak naprawdę służyć.
rogalmr
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2012, o 18:20

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: rogalmr »

keehl Wsadź sobie w buty te kpiny, jeżeli coś ci się nie mieści w główce nie znaczy ze tego nie ma. Ja wam ten dyszel zostawiam, wy go sobie ciągnijcie.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: keehl »

Nieee zostń! Może chociaż o szczepionkach opowiesz? Że autyzm i w ogóle.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lith »

Już pisałem, ze ilmików z jedyną słyuszna prawdą objawioną oglądał nie będę, bo jest w nich takie stężenie bzdur i takie oczywiste błędy rzeczowe, że to się w głowie nie mieści. Smugi znikające po kilku minutach, czy kilkunastu sekundach LOL To jak tak uważnie obserwujesz niebo to nie zauważyłeś, że często najzwyczajniejsze smugi utrzymują się wiele minut, czy dziesiątki minut, czy godziny? Czasami znikają, czasami się rozlewają w mgłę, czasami wcale nie powstają. To zależy od wielu czynników, a Ty strasznie to upraszczasz. I to jak coś się nie mieści komuś w główce to właśnie Tobie. I zamiast sobie smugę kondensacyjną tłumaczyć normalnie zasadami fizyki to łatwiej stwierdzić, że to ktoś za to na pewno odpowiada. Jakaś tajemnicza siła. O.o Tak jak łatwiej stwierdzić, że to Zeus rzuca pioruny niż wyjaśnić i opisać to zjawisko. A meteorolodzy skoro się burzami zajmują to na pewno to ukrywają i nie chcą się przyznać do tego, że Zeus istnieje.

Nikt Ci na tym forum w filmiki dziwnej treści jakie może sobie nagrać każdy nie uwierzy. Jak chcesz kogokolwiek przekonać to opisz szczegółowo zjawiska, co na jakiej zasadzie, zgodnie z prawami fizyki, danymi meteorologicznymi itd. jakaś bibliografia potwierdzająca każdą informację, a nie wyssane z palca (jak to, że smuga nie może się dłużej utrzymać w powietrzu, bo może jak najbardziej) Skoro tak w to wierzysz to rozumiem że masz jakieś naukowe podstawy, a nie tylko, bo ktoś w internecie mówi, że tak jest, bo to jest śmieszne.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Trzyszcz »

Niestety ludzie lubią się podniecać takimi rzeczami. Są w tedy w ekskluzywnym gronie osób oświeconych i świadomych PRAWDY.

"jeżeli coś ci się nie mieści w główce nie znaczy ze tego nie ma"
to właśnie tobie się nie mieszczą prawa fizyki i wolisz to tłumaczyć idiotycznymi teoriami, jesień średniowiecza.

"Do tej pory nie powiedziałeś w sprawie NIC, jeżeli dalej nie masz nic do dodania to WON !
Za takie coś od razu powinno lecieć ostrzeżenie. Nie dość, że kłamstwo to jeszcze chamstwo.
Chireadan
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2012, o 17:40

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Chireadan »

Smuga kondensacyjna ginie po kilku sekundach , a czasami po kilku, lub kilkunastu
minutach
Smuga kondensacyjna potrafi utrzymywać się godzinami, zależnie od tego na jakich wysokościach się formuje.
1.jpg
Na powyższym sławnym zdjęciu widać smugę po brytyjskim bombowcu który po starcie z Londynu wznosi się na wysokość przelotową by polecieć do niemiec. W tle katedra Św.Pawła w londynie


Bitwa o Anglię, załoga działa plot obserwuje smugi pozostawione przez bombowce, i atakujące je Supermarine Spitfire.
2.jpg
Przy dużej prędkości i odpowiedniej wysokości smuga ciągnie się też za krawiędziami skosów skrzydeł, i za statecznikiem poziomym. Nie mówię o obłoku Macha, to zupełnie inna sprawa.
Chireadan
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2012, o 17:40

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: Chireadan »

Przypomina mi się słynny film z Youtube dziwna smuga nad rybnikiem". Jego autor wykazuje niezwykła konsekwencję w nieustannym kasowaniu komentarzy mówiących że jest to lot Austrian Airlines nr. AUA52 do Wiednia i jego trasę przelotu i wysokości można sprawdzić na flightradar.

Oczywiście zaraz pojawi się post mówiący, że chemtrails pozostają po samolotach których nie ma w żadnych rozkładach i wykazach. No, sorry, ale to nic nowego że są loty których nie ma w żadnych wykazach :lol: Są to np. loty wojskowe (zasadniczo wszystkie), niektóre HEAD, itp. Spróbujcie zrobić na lotnisku zdjęcie samolotu El Al do Tel-Awiwu, powodzenia. Od czasu zamachu w monachium kiedy na Okęciu startuje El Al to zamykana jest płyta widokowa a służba lotniskowa rozgania wszystkich z pod płotu, chyba że coś się zmnieniło.

Odnośnie lotów wojskowych wystarczy nawet cytat z rejestratora pokładowego Ił-62 który rozbił się w 87 w Lesie Kabackim:


- 5055, do TMN-u pozostało dziesięć kilometrów. Czy panowie w przeciągu dziesięciu kilometrów przetniecie poziom sto osiemdziesiąt?

- Nie, dokładnie sto osiemdziesiąt nie będzie, ale tak sto siedemdziesiąt w górę.

-Wchodźcie do poziomu sto sześćdziesiąt. Utrzymujcie ten poziom aż do Grudziądza.

-No, my lecimy do Nowego Jorku, może zdążymy przeciąć te sto osiemdziesiąt?

-Panowie! Już nie zdążycie, bo do TMN-u pozostało tylko pięć kilometrów. Już na samym początku mówiłem, że clearance był w TMA sto osiemdziesiąt lub wyżej. Latają wojskowe samoloty i ja, niestety, nie mam z nimi łączności, żeby panów separować.

- Zrozumiałem. Zrozumiałem.

- Utrzymujcie poziom sto sześćdziesiąt. Już dochodzicie do TMN-u. Dalsze wchodzenie będzie od obszaru. Na razie na częstotliwość sto trzydzieści cztery coma osiemdziesiąt siedem. Kłaniam się. Do usłyszenia.

- Zrozumiałem. Do miłego. Do usłyszenia. LOT 5055.


To i tak nie to co kiedyś. Większość forumowiczów zapewne nigdy nie słyszała charakterystycznego grzmotu towarzyszącego przekraczaniu przez samolot prędkości dźwięku, ja zresztą też nie. Dawniej dla mieszkańców dolnośląskiego, lubuskiego, czy zachodniopomorskiego była to codzienność, a dziesiątki ludzi straciły słuch od radzieckich Migów 21 i 29 z lotnisk w Brzegu czy Szprotawie. Dziś ten huk to nad polską rzadkość.
rogalmr
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2012, o 18:20

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: rogalmr »

Strona amerykańskiego “Departamentu Energii Atmospheric Science”, opisuje rozwój długoterminowego programu w celu zrozumienia procesów atmosferycznych, które kontrolują transport przemiany i los energii związanej ze smugami chemicznymi i pyłów. Obecnie program skupia się na wpływie promieniowania z aerozoli na klimat, formowania i ewolucji tych aerozoli i ich właściwości, które wpływają pośrednio i bezpośrednio na klimat oraz zmiany jakie w nim zachodzą.

Na jednej z podstron opisane są instrukcje – ile samolotów i kto to wykonuje te eksperymenty – opryski aerozolowe (w tym raoptical and radiative properties optical and radiative properties
microphysical, itp:

Na każdą kategorię oprysków podana jest liczba samolotów (ok 580)

Był też kongres- mozna na niego wejść na hasło Agenda.

Lista przykładowych patentów.

Kod: Zaznacz cały

seektress.com/patlist.htm
Na stronie też są linki do biura patentowego.
Ciekaw jestem czy się z tym zapoznacie czy będziecie dalej wklejać zdjęcia smug kondensacyjnych jak rozmawiamy tu o zupełnie innych zjawisku.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Chemtrails - smugi chemiczne

Post autor: lith »

Weź traktuj nas poważnie,a nie wklejasz jakieś patenty sprzed 100 lat. Ogólnie Twój tok rozumowania jest typowy dla wielbicielu tego typu teorii spiskowych.

Podajesz jakieś dowody, że pracuje się nad klimatem, geoinżynieria, globalne ocieplenie itd. Czyli w związku z czym nie ma wątpliwości, co każdy wie. i nagle z dupy wysuwam wnioski, ze to oznacza, że to opryskują ludzi toksycznymi substancjami, żeby wywoływać choroby i zmniejszyć rzekome przeludnienie lol. To co sobie ludzie wkręcają jako chemitraile (i widzą je w koło i wszędzie) nie ma żadnego związku z geoinżynierią (inżynierią klimatu, czy jak to tam zwał) więc zostaw już ją w spokoju, tylko przejdź do konkretów. Skoro chemitrail nie różni się niczym od smugi kondensacyjnej to skąd w ogóle pomysł, że coś takiego istnieje (bo czym niby ma się różnić- na pewno nie kształtem smugi i nie czasem trwania, bo to w przypadku smug jest bardzo zmienne). Jak dla mnie nie ma póki co żadnych przesłanek, żadnych dowodów, a wszytko co mówią o chemitrailach to bajki opierające się dokładnie na niczym. I kosmiczne założenia na podstawie, których przyjmowane są kolejne. Chociaż jeden chemitrail został udowodniony, ze w ogóle istniał?

Tak samo mógłbyś podać, szokującą wiadomość, że koncerny farmaceutyczne pracują nad nowymi technologiami i wywnioskować na tej podstawie, że to na pewno pracują nad nowym wirusem, którym chcą zabić miliony ludzi. Bo przecież nie szukają nowych lekó. to by było za proste i za mało spiskowe


edit: to nie jest forum gdzie ludzie srają w majty jak usłyszą słowa: aerozol, promieniowanie, majkrofizik, itd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości