Chór GUMEDu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Chór GUMEDu

Post autor: paatixx3 »

Mam pytanie do osób studiujących na GUMEDZIE. Czy ciągle funkcjonuje tam chór? I czy dalej tak świetnie śpiewają jak na nagraniach na stronie uczelni? Bo ostatnie nagranie jest z 2005 roku . No i czy trudno się tam dostać? Czy raczej większość chętnych osób przyjmują?
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Chór GUMEDu

Post autor: _Samira_ »

Funkcjonuje, a jak śpiewają to ciężko mi powiedzieć, nie słyszałam:D. Ale na początku roku na uczelni wiszą ogłoszenia o rekrutacji, kojarzę też jakiś fp na facebooku, możesz sprawdzić.
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Chór GUMEDu

Post autor: paatixx3 »

To już koniecznie muszę się tam dostać, chyba trzeba spiąć tyłek i się uczyć do tej matury . Zawsze chcialam śpiewać w chórze Ciekawe czy śpiewają jeszcze w takim stylu jak na nagraniu, które znalazłam. A wie ktoś może czy ciężko się dostać, wygórowane mają oczekiwania?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Chór GUMEDu

Post autor: Mårran »

Słyszałam, że trzeba iść, zaśpiewać coś i jak jest ok, to biorą Ale tylko słyszałam
Pani Buka
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Chór GUMEDu

Post autor: paatixx3 »

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi Jakby ktoś coś jeszcze chciałby ciekawego dodać na ten temat to chętnie przeczytam
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: Chór GUMEDu

Post autor: axsley »

Na początku roku zrobili nam po wykładzie pokazówkę i zapraszali na zapisy, bardzo mi się podobało, zrobili ogromne wrażenie, jakbym umiała śpiewać to od razu bym tam poleciała

paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Chór GUMEDu

Post autor: paatixx3 »

hehe to może by Cię akurat nauczyli
paatixx3
Posty: 411
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 22:51

Re: Chór GUMEDu

Post autor: paatixx3 »

hehe to może by Cię akurat nauczyli
axsley
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 19:57

Re: Chór GUMEDu

Post autor: axsley »

Trzeba być świadomym swoich umiejętności śpiewanie pozostawiam innym ja wolę pograć na gitarce i rysowanie ^^
btw pierwsza okazja zaśpiewania będzie juz na immatrykulacji pod koniec września mianowicie hymn uczelni po łacinie

Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Chór GUMEDu

Post autor: Alra »

Do chórów, nawet akademickich, często biorą zupełnie zielonych, byleby przejść test na słuch muzyczny - powtarzanie dźwięków, prostych melodii itd. Techniki to już na próbach nauczą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości