[Film] ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: przyrodnik »

Kiara pisze:Dobrze,że jeszcze nie wziął się za piwo.
Szynszyle bardzo nie lubią alkoholu, dokładniej zapachu. Uciekają, tarzają się w trocinach, dziwnie zachowują
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

Zdjecia są super. Ciekawe zachowanie! A nie wywraca szklanek ani kubków przy piciu?
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Agusia »

Szyszek1993 pisze:A nie wywraca szklanek ani kubków przy piciu?
Najfajniejsze jest to, że nie wywraca. Tak kombinuje, żeby się napić, ale żeby się nie oblać.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

Ale z niego mały spryciarz.Ale nietylko szynszyle lubią pić z kubków.
Ostatnio nakryłam mojego kota na piciu herbatki ziołowej.No cóż,chyba mu przypadła do gustu.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

No, jakby się oblał to by była katastrofa. Skleiło by mu się futerku!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

A żadne zwierzę tego nie lubi.Zresztą byłoby tyle hałasu i niepokoju.Bo herbata mogłaby być gorąca itp.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Agusia »

Kiara pisze:A żadne zwierzę tego nie lubi.Zresztą byłoby tyle hałasu i niepokoju.Bo herbata mogłaby być gorąca itp.
W moim przypadku - herbata zawsze była zimna, więc nie istniało ryzyko poparzenia. Bałam się tylko, że rozrabiaka wyleje na siebie herbatę, sok czy kawę i będzie mokry. A mokry szyszorek to szyszorek bardzo nieszczęśliwy i obrażony .
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

No raczej tak. Chodzenie ze zlepionym futerkiem nie jest napewno zbyt miłe i fajne!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

A z rozczesywaniem byłyby tylko kłopoty.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

A jest woogóle mozliwe rozczesanie tego puchu
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

Oczywiści.W książkach (no wiadomo) jest napisane (to też wiadomo,bo nie narysowane),że puch powinien być rozczesywany gdyż robi się miękki i taki fajny (innego określenia nie umiem użyć).Po za tym futerko robi się okazalsze.Ja mojego Puszorka czeszę i muszę przyznać,że efekty są widoczne gołym okiem.Jestem ogólnie zadowolona i on też,bo bardzo to lubi.
Miszel

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Miszel »

1. TeŻ miałem pomarańczowe szylki jak zgryzły kostkę ze skórką pomarańczy w ciągu jednego dnia i się całe w pomarańczowej kredzie z niej wytarzały. Kolorek trzymał się na nich chyba koło tygodnia :)
KradzieŻe wszystkiego równieŻ są na porzadku dziennym. Najczęściej jest to poskładana w kostkę kartka papieru podłoŻona pod klatkę Żeby ta sztywno stała. Ale najzabawniejsze są kradzieŻe duŻych kartek 4A jak biegnie z taką po całym pokoju ledwie dając radę z utrzymaniem przez nią równowagi, a jeszcze lepiej jak skakać wtedy pruguje na coś :idea:
Nieraz teŻ im się zdarza przeliczyć swoje moŻliwości w czasie harców i podczas skoku zamiast wylądować na łuŻku wali głową w łuŻko i spada na podłogę :] Lekkie otrząśnięcie się i juŻ bieg w drugą stronę.
Raz zdaŻyło się jednej wylądować w koszu na śmieci gdy sprzątałem klatkę.
No i dwa razy się wykąpać. Raz w misce z wodą w czasie porządków w pokoju (ale zamoczyła tylko łapki bo wody bylo ze 2 cm, a raz w kielichu z rybą - wtedy szynszyl zamókł na amen :D i trzeba było go suszyć w ręczniku
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

Super! Mój szyszorek tez ostatnio chciał zeskoczyć z biurka i najpierw skoczył na kosz który mu sie zapadł pod łapkami i i się zamknął z FiFi w środku! Początkowo nie widziałem dopiero jak zaczęła w nim skakać to usłyszalem i ją wyciągnałem! Krazdieże są u mnie na pożadku dziennym!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość