[Film] ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

Robią wszystko na pamięć.To muszą mieć w swojej główce dużo miejsca,bo żeby zapamiętać, co jest ustawione w całym domu.Przestawiłam ostatnio śmietniczek i muszę przyznać,że Puszorek był zdziwiony ale się szybko sie przyzwyczaił.
domi

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: domi »

moja fanusia kiedyś usiadła na telefonie stacjonarnum [na guziku] a ten guzik zrobił : gzzzzz.a Fanusia tak się przestraszyła Żeze strachu wskoczyła na moja mamę i o mało co nie wpadła do herbaty mojej mamy
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Szyszek1993 »

Naprawdę super smieszne sytuacje wynikały z udziałem szyszorków! Poprostu Super
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: nakrecona_malpa »

podejrzewam że to noralne ale szynszyle kapitalnie zasypiają tak podwijają przednie łapki jak by sie modliły i jeszcze ta mina oczka przymrużone . bardzo katolickie zwierzątka później jak zaśnie to traci równowage i sie przewraca tak śmiesznie ostatnio sie wycwanił i jak jem sniadanie włazi na stół i wyżera mi płatki z mleka
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

Mój się nie przewraca.Tylko czasami jak mu coś nie pasuje,zwala się na bok i śpi jak aniołek.
Miszel
Posty: 125
Rejestracja: 17 mar 2007, o 17:20

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Miszel »

Mój potrafi się zwalić z półki jak tak śpi na boku i się wierci. A z ciekawyc zachować jest merdanie ogonem (a raczej zamiatanie) - merdają jak bardzo czegoś chcą i kombinują jak to zrobić. Moje np jak otworzę klatkę i przyłożę ręce czekając żeby wyszły i dały się wziąć. A one siedzą przywyjściu i zamiatają ogonem trociny to w jedną to w drugą kombinująć jak czmychnąć z klatki na wolność bez konieczności posiedzenia chwili na rękach. Oprócz merdania zaczynają wtedy jeszcze przekopywać trociny w klatce.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Kiara »

Merdanie.Mój po raz pierwszy zamerdał na widok samicy i mu się nie dziwie.Potem były końskie zaloty na odległość no i piszczenie.
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Azadi »

moj szylek, gdy go czasami brat laskocze tak blisko brzuszka, zaczyna sie smiac i krecic ogonem
bartico23
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2008, o 19:54

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: bartico23 »

moj szynszylek robi obroty w powietrzu i wskakuje na szafę ,a z szafy na parapet i pożniej piszczy, że nie moze zejść
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Predator713 »

ja dopiero wczorajn się dowiedziałem że Kuleczka potrafi driftować jak auto rajdowe! zawsze w dużym pokoju był dywan ale go zdjeliśmy żeby wyczyścić. ja jak zwykle wypusciłem szylke no i zaczęła biegać na pamięć. że też nie czuła że ma inne podłoże pod łapkami ale najlepsze było jakpaliła gume na starcie". staneła i kiedy mnie jak zwykle podpuszczeła zaczeła tak szybko przebierać łapkami jakby chciała biec tylko że stała w miejscu! a potem ja wypaliła! jak zakręcała przed szafą to wpadła w poślizg! szkoda że nie miałem czym filmu zrobić bo wyglądało tak że nie da się tego opisać
TySiaaa
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2008, o 06:57

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: TySiaaa »

Za to moja Teqila namiętnie przytula si do wapna bo i może na nim wisiec ze dwie godziny, czasami z moja siostra mamy niezła polewke, bo jak zrobi przymruzone oczka, przechyli łebek to az sie mysli nasuwająBóze , dlaczego ja musze siedzieć w tej klatce i wtedy mamy totalny zlew z niej. W dodatku kupiłysmy jj teraz najwieksze wapno jakie można było kupic, a ona i tak ogryzie go troche i tuli sie do niego ^^ Zreszta oceńcie sami po zdjęciach. Czasami myje sie na desce jakby myslała, że to pył, szczególnie w nocy, kiedy mysli, że nie widzimy i myje sie pod wapnem ^^
Uwielbia po mnie łazić, niczym dosłownie szczur, którego moja siostra czasami zaczyna wpsominac, że może by sie kupiło ciekawe czy by się polubiły^^
Kiedy widzi, że idziemy spać uwielbia wtedy szczekać, jakby domagała się , że jeszcze się z nia pobawimy czy chciała, żebysmy ją jeszcze połaskotały

Predator713, nasza szynszylka robi dosłownie to samo, tyle , że czasami na zakrecie nie wyrabia
szylka
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2007, o 17:34

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: szylka »

- mój szmylek obciera nosek niczym Bruce Lee
- jak biega po pokoju i dobiega do ściany to tak śmiesznie się od niej odbija
- podaje mi łapkę
- uwielbia mi wchodzić pod koszulkę i mnie dotyka tymi zimnymi, małymi stópkami:)
- szmylek i mój pies Karim dają sobie buzi
- Karim nauczył szmylka merdać ogonkiem
- szmylek nastawia się i tak śmiesznie wykrzywia główkę, żebym go delikatnie głaskała i drapała za uszkiem i pod pyszczkiem
- kiedy wkładam palec do klatki przez pręciki to podgryza mi paznokicie
- a nade wszystko uwielbia pozować
Monika1414
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2008, o 11:49

Re: ciekawe i śmieszne zachowania szynszyli

Post autor: Monika1414 »

Moja Tola to beka śmiechu , można przy niej paść
No więc:
- czasem jak próbuje na mnie skoczyć i jej się nie udaje wpada na grzbiet i przez chwile nie wie co się dzieje .
- podchodzi do mnie i gryzie po nosie.
- skacze po wszystkim bez wyjątku , po bracie, mi wchodzi na głowę i robi sobie w moich włosach gniazdo
- czasem daję jej dropsika , pierw gra wstępna czyli zabawa daję jej dropsika w miejscu w którym nie dosięgnie a ona skacze jak openta , raz to się tak wygięła jak do mostku
- kiedy się uczę ona przychodzi jak na złość i wcina mi książkę .
- jak mój pies podszedł do klatki z zamiarem zobaczenia co w niej jest i czy można to zjeść ,moja Tosia tak parchnęła na piesia że sobie poszedł
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość