Ciekawe ksizki biologiczno- chemiczne.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
barta19
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2012, o 21:43

Ciekawe ksizki biologiczno- chemiczne.

Post autor: barta19 »

Witam,
Jestem w pierwszej klasie LO o profilu biologiczno-chemicznym . Moje ambicje dążą do medycyny, ale z góry wiadomo ze nie bedzie to łatwe.
ale o dziwo z biologii mam mozna to tak powiedziec zapał do nauki . I o to moje pytanie: czy znacie i moglibyscie polecic jakies tytuły książek czy inne sposoby na dokształcanie sie w tym kierunku.Wiadomo ze jakas ciekawa ksiazka o takiej tematyce przeczytana ,zawsze cos w głowie zostaje, zawsze jakis plus i pewnie sie przyda .Tak wiec prosze o wszelkie porady, wskazówki, sposoby na zdobycie przydatnej wiedzy . Nie musza to byc rzeczy ogólne ,bardzo chetnie przeczytam cos sprecyzowanego np. o danej chorobie .
________

Re: Ciekawe ksizki biologiczno- chemiczne.

Post autor: ________ »

To moze biologia Villego, albo jednosc i roznorodnosc pwn?

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ciekawe ksizki biologiczno- chemiczne.

Post autor: Mårran »

Znajdź sobie portale o tematyce biologicznej i śledź na bieżąco różne doniesienia. Możesz też czytać czasopisma popularnonaukowe, jakiś świat nauki na przykład albo coś bardziej ukierunkowanego typowo na biologię, masz tu do wyboru poszukac w bibliotekach, internecie albo zaprenumerować sobie sama.

Z książek właśnie Villego ludzie sobie chwalą, ale z doświadczenia ci nie powiem, bo do biologii przeczytałam tylko wsip do matury, a tego do czytania dla siebie nie polecę
Pani Buka
________

Re: Ciekawe ksizki biologiczno- chemiczne.

Post autor: ________ »

z czasopism to moge Ci polecic focusa, bardzo fajny. ) jak masz discovery to obejrzyj sobie Moja szokujaca historia, przedstawione sa tam historie osob, dotkniete rzadkimi chorobami.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości