CMUJ Lekarski 2013/14

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
________

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: ________ »

Podbijam pytanie wyżej - czemu są takie różnice?
Awatar użytkownika
monson
Posty: 61
Rejestracja: 11 mar 2013, o 13:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: monson »

nie wolno ufać USOSweb - tam jest dużo błędów. poprawny plan jest na stronie wydziału.
agapas
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 20:24

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: agapas »

a z czego te błędy wynikają? Ktoś to źle wpisuje czy samo się przestawia?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: randomlogin »

Bo USOS to utrudniacz. I wielu osobom sie nie chce w niego bawic - zwlaszcza.na.leku, bo usos jest zupelnie niedostosowany do tego jak tutaj wyglada plan zajwec, zwlaszcza na wyzszych latach. Zreszta podatawowe pytanie brzmi po co - jest plan na stronie i tyle, wproawadzanie tego do usosa byloby.marnowaniem czasu prawde mowiac.

black_berry
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2013, o 16:02

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: black_berry »

A mógłby mi ktoś wyjaśnić, co z WF-em? Czy mamy się zapisywać?

irja56
Posty: 26
Rejestracja: 17 sty 2013, o 16:52

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: irja56 »

black_berry pisze:A mógłby mi ktoś wyjaśnić, co z WF-em? Czy mamy się zapisywać?

Z tego co wiem, to wfu nie mamy
________

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: ________ »

A fakultety? Rozumiem, że są w semestrze letnim?
Awatar użytkownika
monson
Posty: 61
Rejestracja: 11 mar 2013, o 13:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: monson »

Tak, podaję linka do strony, gdzie można znaleźć plan studiów 2013/2014 - jest tam informacja o wszystkich przedmiotach, które będziemy mieć na pierwszym roku, za ile są punktów itd.
Within
Posty: 38
Rejestracja: 19 mar 2011, o 13:01

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Within »

Czym kierujecie się przy wyborze grup ? Godziny zajęć? Ja tak rozkminiam i dużych różnic nie widzę. Może oprócz tego, że niektóre grupy kończą, np. o 20~ w niektóre dni c.
Te ćwiczenia lub seminaria to są zajęcia cotygodniowe czy jakoś inaczej to jest?
Awatar użytkownika
monson
Posty: 61
Rejestracja: 11 mar 2013, o 13:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: monson »

Jest różnica, czy masz w piątek anatomię czy nie i możesz wrócić na weekend do domu, jeśli jesteś spoza Krakowa. Wszystko jest co tydzień oprócz ćwiczeń z biochemii, które są raz na 2 tygodnie i kolokwia w piątek są tylko kilka razy w semestrze.
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: sygilaria »

monson pisze:Wszystko jest co tydzień oprócz ćwiczeń z biochemii, które są raz na 2 tygodnie
A seminaria z biochemii też są co drugi tydzień?

A tak z innej beczki: nic nie wiadomo o kolejnych listach? czyżby w tym roku próg stanął na 278?
________

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: ________ »

Thx monson za plan studiów.
sygilaria pisze: A seminaria z biochemii też są co drugi tydzień?
Raz w tygodniu.
A tak z innej beczki: nic nie wiadomo o kolejnych listach? czyżby w tym roku próg stanął na 278?
Ludzie czekają jeszcze na wyniki z poprawki z fizjologii Może po tych wynikach coś się ruszy.
Awatar użytkownika
Latleissa
Posty: 5
Rejestracja: 9 sie 2013, o 12:31

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Latleissa »

Sypnę od razu garścią pytań, które mi się nazbierały i mnie nurtują Jak w ogóle wygląda taka inauguracja roku akademickiego? Czy wtedy dostaniemy legitymacje? Jeszcze sprawa biblioteki, słyszałam, że trzeba się spieszyć po otrzymaniu legitymacji i iść tam pierwszego dnia, żeby wypożyczyć te bardziej oblegane pozycje. Czy trzeba się tam jakoś zapisywać czy po prostu otrzymując legitymacje jedziemy prosto do biblioteki i możemy już wypożyczać? Poza tym podobno trzeba wyrobić sobie książeczkę sanepidowską? Na kiedy będzie ona potrzebna, bo nie wiem czy warto już teraz sobie ogarnąć na wszelki wypadek? Jak wygląda sprawa tej Karty Miejskiej w Krakowie? Podobno to jakoś też łączy się z legitymacją studencką? Jakoś trzeba to załatwić? I ostatnie o ubezpieczenie. Gdy składałam zaświadczenie lekarskie zostałam pokierowana do Collegium Novum, w jakiejś sprawie z ubezpieczeniem, jednak akurat tego dnia coś tam nie działało i Collegium było zamknięte, a że nie jestem z Krakowa nie miałam okazji pójść następnego dnia i dopiero w przyszłym tygodniu będę to załatwiać. Podobno trzeba coś w sprawie tego ubezpieczenia donieść zanim dostaniemy legitymacje. Czy ktoś się orientuje dokładnie o co chodzi z tym ubezpieczeniem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości