Książki do nauki chemii, matematyki i biologii

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
efpu
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 08:54

Książki do nauki chemii, matematyki i biologii

Post autor: efpu »

Hej. Mam kilka krótkich pytań. Samouk od podstaw, cel 80%+, co wybrać?

-Chemia - rożak czy nowa era? Co po Witowskim prócz arkuszy i zadań CKE warto przerobić? Teraz matura czy Pac? Może obydwa obowiązkowo?
-Matematyka - oficyna edukacyjna czy nowa era?
-Biologia - jako podręczniki nowa era, ale repetytorium - nowa era teraz matura czy Pyłka? Zadania cke pewno wystarczą?

Szkoda mi kasy na korki i zbyt dużo książek.
Awatar użytkownika
Rabbit Heart
Posty: 42
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:24

Re: Książki do nauki chemii, matematyki i biologii

Post autor: Rabbit Heart »

Moim zdaniem do nauki biologii najlepsze są kursy, sama się z nich przygotowywałam - kompletna wiedza, poza tym do każdego działu są dołączone zadania, nie znajdziesz lepszych materiałów do matury z bio . Co do chemii trudno mi się wypowiedzieć, bo dużo się do niej nie uczyłam, pamiętam, że najlepiej rozumiałam tematy po przeczytaniu podręczników Krzysztofa Pazdro.
bulaj
Posty: 102
Rejestracja: 3 lip 2017, o 17:02

Re: Książki do nauki chemii, matematyki i biologii

Post autor: bulaj »

Matematyka- Oficyna Edukacyjna Pazdro ma bardzo dobre podręczniki, zbiory zadań i zbiory arkuszy maturalnych. Polecam.
,,Boga nie obchodzą nasze problemy matematyczne. On całkuje empirycznie."
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości