co po biol-chem-fiz ?? :?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Vitroil

co po biol-chem-fiz ?? :?

Post autor: Vitroil »

Witam!
Chodze do 3 klasy LO (wielkopolska,nie podam miejscowosci :P), jestem w klasie biol-chem-fiz (elementy fiz roz.) no i mam watpliwosci :] (jak kazdy).
Mianowicie chcialbym studiowac ochrone srodowiska na UAM-ie, ale slyszalem ze b. trudno sie tam dostac.
Druga opcja jaka biore pod uwage jest Akademia Medyczna, wiem,ze dostanie sie tam graniczy z cudem dla zwyklego smiertelnika.
Jako trzecia mozliwosc biore politechnike - chemie, jeden z niewielu kierunkow gdzie nie jest potrzebna fizyka.

Mam zamiar zdawac mat z biol (roz) no i chem (roz) jako przedmiot dodatkowy fizyke.

Jestem ogolnie i szczegolnie zdezorientowany, jak widac. im wiecej sie dowiaduje, tym mniej wiem czego chce takie paradoks D

I teraz sedno sprawy kto mi cos doradzi, powie, ma dosw. w kwestii zdobywania miejsca na studiach itp.
Kazdego z checia wyslucham(poczytam), jakiekolwiek spostrzezenia, porady mile widziane.

P.S. Czytalem inne tematy dot. o podobnej tematyce ( sie mi napisalo ^_^), ale wciaz mi mało :)

bagatha: dolacz prosze do tamtych tematow o ktorych wspomnialas, bo rosna nam jak grzyby po deszczu :)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2006, o 14:39 przez Vitroil, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: co po biol-chem-fiz ?? :?

Post autor: MiRACiDiUM »

Vitroil pisze:Druga opcja jaka biore pod uwage jest Akademia Medyczna, wiem,ze dostanie sie tam graniczy z cudem dla zwyklego smiertelnika.
Bez przesady Trzeba wierzyć w siebie!
Vitroil pisze:I teraz sedno sprawy kto mi cos doradzi, powie, ma dosw. w kwestii zdobywania miejsca na studiach itp.
Najważniejsza jest systematyczna praca, poprostu postaraj się jak najlepiej zdać maturę. To chyba jedyny legalny sposób na zapewnienie sobie miejca na studiach. Powodzenia!

Pozdrawiam!
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości