Co potrzebne na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kancjanela
Posty: 20
Rejestracja: 1 sie 2012, o 10:33

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kancjanela »

A preparat czaszki warto mieć?
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: jarauto »

warto mieć własną,
z zawartością.
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: corsera »

Jarauto, obawiam się że większość zacznię się teraz zastanawiać skąd wziąć czaszkę z zawartością Takie to forum , ale dobre dobre już dawno mnie nic nie rozbawiło tak na tym (nie powiem jakim, żeby nie złamać wielce czczonej netykiety) ******* forum
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Agher »

corsera, kij tam zastanawiać się. gorzej jakby na prawdę ktoś zdobył.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Canis92 »

Agher pisze:corsera, kij tam zastanawiać się. gorzej jakby na prawdę ktoś zdobył.
W Białymstoku podobno są szemrane dzielnice, to może komuś się uda znaleźć nie tylko z zawartością, ale jeszcze w naturalnym opakowaniu. Jedynie mogłaby przez jakiś czas lekko przeciekać na czerwono

A żeby nie robić całkiem off-topu: a coś na głowę na anatę potrzebne, czy nie?
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: corsera »

Oj bez przesady, zaraz będziemy sie okręcać folią aluminiową
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Agher »

Canis92 pisze: A żeby nie robić całkiem off-topu: a coś na głowę na anatę potrzebne, czy nie?

eee. książka i atlas? Ogólnie na anatomie się przydają też rękawiczki i pinceta anatomiczna (chirurgiczne niszczą preparaty), ale i bez tego można sobie poradzić o ile ktoś lubi zapach formaliny na dłoniach przez pół dnia
Canis92 pisze: W Białymstoku podobno są szemrane dzielnice, to może komuś się uda znaleźć nie tylko z zawartością, ale jeszcze w naturalnym opakowaniu.

W Krakowie szybciej by to poszło, kwestia odpowiedniego okrzyku w odpowiedniej dzielnicy. tylko gorzej z ochotnikami.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, o 15:04 przez Agher, łącznie zmieniany 1 raz.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: SilentShout »

Canis92 pisze:
Agher pisze:corsera, kij tam zastanawiać się. gorzej jakby na prawdę ktoś zdobył.
W Białymstoku podobno są szemrane dzielnice, to może komuś się uda znaleźć nie tylko z zawartością, ale jeszcze w naturalnym opakowaniu. Jedynie mogłaby przez jakiś czas lekko przeciekać na czerwono
no co Ty nie powiesz. ciekawe które, chętnie się dowiem
lesgirl93
Posty: 13
Rejestracja: 4 sie 2012, o 15:46

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: lesgirl93 »

z tego co słyszałam to starosielce są hardcorowed
nie wiem gdzie to jest ale gdzieś w internecie czytałam że różni dziwni ludzie tam mieszkają
corsera
Posty: 38
Rejestracja: 24 sie 2010, o 18:36

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: corsera »

No to prawda, na starosielcach wieczorem to trzeba slalomem biegać żeby pałą w łeb nie dostać

A jak wybieracie sie na dziesięciny to nie bierzcie ze sobą telefonu, portfela, mp3, nic nie bierzcie. po co tam w ogóle idziecie!?

Ale z drugiej strony bez przesady, mieszkam w białym od 15 lat i nigdy mnie nikt nawet nie zaczepił, nie siejmy paniki, białystok to zajebiste miasto
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, o 16:05 przez corsera, łącznie zmieniany 1 raz.
Canis92
Posty: 130
Rejestracja: 31 maja 2012, o 10:18

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Canis92 »

SilentShout pisze:
Canis92 pisze:
Agher pisze:corsera, kij tam zastanawiać się. gorzej jakby na prawdę ktoś zdobył.
W Białymstoku podobno są szemrane dzielnice, to może komuś się uda znaleźć nie tylko z zawartością, ale jeszcze w naturalnym opakowaniu. Jedynie mogłaby przez jakiś czas lekko przeciekać na czerwono
no co Ty nie powiesz. ciekawe które, chętnie się dowiem
Spokojnie, to tylko taki dowcip Na kanwie pewnego tematu z tego działu Zresztą w każdym mieście istnieją wysoce podejrzane dzielnice

corsera, wygląda na to, że wynalazłaś nowy sport ekstremalny
Agher pisze:W Krakowie szybciej by to poszło, kwestia odpowiedniego okrzyku w odpowiedniej dzielnicy. tylko gorzej z ochotnikami.


True, true Też o tym słyszałem.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: SilentShout »

Ja mieszkam w Białym już 20 lat, w tym 12 w starosielcach (jak ktoś tu nazwał - meksyk ) i chyba równie niebezpiecznie czułam sie chodząc po centrum, zielonych wzgórzach, leśnej dolinie, dzięsięcinach i innych takich, ale jakichś ekstremalnych sytuacji sobie nie przypominam. Wiadomo - jak ktoś wybitnie prowokuje i zaczepia, to zawsze znajdą się tacy, którzy na to zareagują bójką itp., tak samo jak wszędzie można zostać okradzionym.
Kancjanela
Posty: 20
Rejestracja: 1 sie 2012, o 10:33

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kancjanela »

Zapytać nie można nawet. nie no żartuję

Wiem, że na innych uczelniach studenci mieli, to pytam czy kupować czy nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości