Co potrzebne na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kirsten »

heh kup kup zanim zlapie nas kryzys i zastrugaczke także ofkors! ja chyba wykorzystam moje z czasów podstawówki będziemy miały pięknie wykolorowane tkanki
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: vahti »

Ja siostrze z podstawówki ukradne, ekhm, pozycze od niej, jak sie bede wyprowadzał.
Santa_Justina
Posty: 49
Rejestracja: 4 lip 2009, o 16:12

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Santa_Justina »

no co ty, kredki z podstawowki jeszcze masz?:P ja w samym liceum zuzylam z 5 opakowanno tak, na studia to ja kupie caly plecak kredek, Tobie tez kupie, nie ma sprawy, powiedz tylko jaki to maja byc, swiecowe czy takie zwykle?:P
Awatar użytkownika
Mimson
Posty: 135
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:19

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Mimson »

Podobno warto zaopatrzyć się w atlas do anatomii, gdyż bardziej przydaje sie niż Bochenek. i w kredki oczywiście też
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Padre Morf »

Bez atlasu ani rusz ]
Polecam Sobottę
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kirsten »

Santa_Justina, hehe ja nie wiem co Ty tak malowalaś w tym LO że aż tyle Ci poszło ja poproszę zwykłe, bo świecowych nie da sie wymazać
A co do Sobotty to pierwszy raz o takim atlasie slysze! dzieki Morfeusz, zaraz obczaje sobie co to takiego
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Chemik »

ja wam polecam zarąbiste bambino, te kredki żyją własnym tępem i kolorem.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Padre Morf »

Kirsten pisze:A co do Sobotty to pierwszy raz o takim atlasie slysze! dzieki Morfeusz, zaraz obczaje sobie co to takiego
Kirsten na trmat atlasów było kilka tematów na forum
Chodzi o ten atlas:

Kod: Zaznacz cały

drops.pl/atlas_anatomii_czlowieka_sobotta.html
Niezły jest jeszcze Netter i Sinielnikov (ten tylko po rosyjsku/angielsku).
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Kirsten »

Dzieki dzieki mi własnie ten Netter wpadł w oko, widzialam kilka kiedyś na allegro wydwał mi się byc dośc obszerny i szczegółowy, a to tylko na PLUSSSss D zaraz lookne na te tematy sama siebie nie poznaje, szukam książek do nauki na poczatku lipca. ale poza mna wszyscy w domu zdrowi

Chemiku, bambino mają tylko z 10 kolorów heh D my z Santa_Justina zamierzamy zawojować kolorami i malowac tkanki na miare prac absolwentów ASP D

Aaale fajni wszyscy jesteście! pozdrawiam
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Padre Morf »

Kirsten pisze:sama siebie nie poznaje, szukam książek do nauki na poczatku lipca.
to nic złego myślę - jak się już dostaniesz można zacząć czatowanie na okazję na allegro. Kupowanie nowego atlasu za 200/300zł nie jest zbyt rozsądne skoro można kupić taniej używany na allegro.
Kirsten pisze: Chemiku, bambino mają tylko z 10 kolorów heh D my z Santa_Justina zamierzamy zawojować kolorami i malowac tkanki na miare prac absolwentów ASP D
Docent Kasacka będzie zachwycona
Poza tym piękne rysuneczki przydają się na na kolokwia i egzamin praktyczny
Santa_Justina
Posty: 49
Rejestracja: 4 lip 2009, o 16:12

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Santa_Justina »

Chemik pisze:ja wam polecam zarąbiste bambino
tak bambino to klasyka^^ a co do ich wymazania, to bez obaw, slyszalam ze student medycyna potrafi wszystko
takijeden
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:04

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: takijeden »

ja też mam atlas Nettera i naprawdę polecam. Koleżanka mówiła mi również, że warto wypożyczyć atlas fotograficzny, np. Yokochi
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Padre Morf »

manus90 pisze:Koleżanka mówiła mi również, że warto wypożyczyć atlas fotograficzny, np. Yokochi
Tja.
Imho nieprzydatny, bo to co zobaczycie na ćwiczeniach nijak ma się do tego co jest w atlasie ]

[ Dodano: |5 Lip 2009|, o 14:54 ]
Slajdy wykładowe i rysunki na kołach sa z Sobotty więc wybór prosty
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości