Co potrzebne na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
epinefrynka

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: epinefrynka »

IMO - atlasów fotograficznych nie warto wypożyczać (a już na pewno kupować) - w atlasie wszyściutko jest wyraźne, widoczne, eleganckie, miodzio - a na preparatach niekoniecznie ] Lepiej pooglądać preparaty
Najlepsze atlasy to zdecydowanie Sobotta i Sinielnikow
elladan
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2009, o 12:04

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: elladan »

Na I roku potrzebne są wszystkie tomy bochenka, czy tylko pierwszy? NIe wiem czy wart kupić cały komplet.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: moreno »

Hehe pierwszy to w miesiąc zrobisz poza tym z tego co wiem Bochen tylko na pierwszym roku jest potrzebny na anatomii a potem ludziska sprzedają go (wtedy warto kupić )
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Korczaszko »

Bochenek dla nadambitnych
Pituchową se kupcie
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Padre Morf »

moreno pisze:Hehe pierwszy to w miesiąc zrobisz
w pierwszym są mięśnie więc się przydaje cały rok
abcdeff
Posty: 78
Rejestracja: 6 lip 2009, o 06:58

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: abcdeff »

a mógłby ktos tak dokladnie napisac co potrzebne jest, tzn jakąs liste zrobic i konkretne rzeczy i tytuly wypisac , zeby konkretnie wiedziec o jakie ksiazki chodzi
?

a moze gdzies jest juz lista ksiażek

z gory dzięki za odpowiedz
epinefrynka

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: epinefrynka »

elladan pisze:Na I roku potrzebne są wszystkie tomy bochenka, czy tylko pierwszy?
Wszystkie
Korczaszko pisze:Bochenek dla nadambitnych
Pituchową se kupcie
Bez przesady Pituchowa jest przeceniana, niektóre rozdziały można z niej przerabiać ale nie wszystkie, ja za nią nie przepadałam szczególnie.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Korczaszko »

epinefrynka pisze:Korczaszko napisał/a:
Bochenek dla nadambitnych
Pituchową se kupcie

Bez przesady Pituchowa jest przeceniana, niektóre rozdziały można z niej przerabiać ale nie wszystkie, ja za nią nie przepadałam szczególnie.
możliwe moi znajomi którzy w październiku jechali z Bochenem później mi opowiadali o Pituchowej jaka to ona jest cudowna (nie nie rozmawiamy tylko o książkach )
epinefrynka

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: epinefrynka »

Bo na samym Bochnie nikt nie pociągnie Skawina dużo lepszy od Pituchowej
Eremita
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2010, o 16:45

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Eremita »

a ja mam pytanie: gdzie te ksiązki można zdobyć słyszałam coś o bibliotece, ale tam chyba jest jakaś ograniczona liczba książek, bo chyba w zwykłych księgarniach tego nie ma.
Awatar użytkownika
jarek 12345
Posty: 436
Rejestracja: 17 maja 2010, o 23:10

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: jarek 12345 »

A co trzeba przerobić samemu na 1 zajecia Mięsnie czy osteologię ?
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Falx »

taa i jedno i drugie + OUNa P (żart)

tu masz plan ćwiczeń z anatomii. Na pierwsze ćwiczenia są kręgi, żebra, mostek, kość krzyżowa.
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: Co potrzebne na studia?

Post autor: Falx »

Eremita pisze:a ja mam pytanie: gdzie te ksiązki można zdobyć słyszałam coś o bibliotece, ale tam chyba jest jakaś ograniczona liczba książek, bo chyba w zwykłych księgarniach tego nie ma.
tak, biblioteka to dobre miejsce by książki zdobyć, przed rozpoczęciem będzie super ciekawe szkolenie biblioteczne. Tam będziecie losować numerek i każdy zostanie wyposażony w jakieś książki na 1 rok (biada temu, kto wylosuje ostatni numer ) Dla każdego Bochnów na pewno wystarczy. Jeśli chcesz sobie coś zakupić to w Collegium Universum lub w księgarni medycznej na Warszawskiej znajdziesz co potrzeba, chociaż radzę się powstrzymać i zobaczyć co się dostanie na szkoleniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości