Dźwięki gryzka w okresie godowym

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
mam_tfasz
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2018, o 20:30

Dźwięki gryzka w okresie godowym

Post autor: mam_tfasz »

Cześć,

ostatnio znalazłem u siebie dziwne owady w mieszkaniu, co ciekawe największe ich skupisko było w ziołach i herbacie (jakiejś smakowej). W związku że są bardzo małe, ciężko je dostrzec i bardzo ciężko z nimi walczyć ponieważ wchodzą w każdą możliwą szczelinę. Może ktoś z was dałby radę to coś zidentyfikować - możliwe że wtedy będzie można znaleźć na to coś sposób.

Ps. starałem się zrobić jak najdokładniejsze zdjęcie ale tak jak powiedziałem są bardzo małe

dzięki
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Co to za owad?

Post autor: Admin »

Proszę zrobić dokładniejsze zdjęcie (przybliżenie). Zdjęcia należy dodawać w formie załączników, bezpośrednio na forum.
mam_tfasz
Posty: 2
Rejestracja: 5 lut 2018, o 20:30

Re: Co to za owad?

Post autor: mam_tfasz »

Dodaję zdjęcie powiększone, jak mi się zbierze ich więcej (już dwa razy generalne sprzątanie robiłem) postaram się jeszcze dokładniejsze zdjęcie zrobić. Tak jak pisałem wyżej są one tak małe że nawet makro w aparacie ledwo je łapie.
Załączniki
owad.JPG
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Co to za owad?

Post autor: karteczka88 »

Podobne do gryzka
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
fugazi

Re: Co to za owad?

Post autor: fugazi »

A czy te owady wydają jakieś dźwięki
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Co to za owad?

Post autor: karteczka88 »

Mogą wydawać dźwięki w okresie godowym
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości