Co to za robak ?

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Zmartwiowa11
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 10:19

Co to za robak ?

Post autor: Zmartwiowa11 »

Hej,
mam problem od jakiegoś czasu pojawiają się u mnie robaczki dodam, że niedawno się wprowadziłam do mieszkania w starej kamienicy (nade mną jest strych), a podczas remontu dużo materiałów budowlanych przewijało się przez dom. Miałam wrażenie że gdzieś już rzucił mi się w oczy ten robaczek natomiast po 2 mc odkąd tu zamieszkałam zaczął pojawiać się nagminnie uwielbiają chodzić po ścianach, wzdłuż listw przypodłogowych, pojawiają się w większych skupiskach kręcą się często tam gdzie ubrania walcze z nimi już od jakiegoś czasu dodam że utrzymuje porządek cały czas rzeczy mam niewiele podłogi odkurzam wycieram codziennie. Nie mam pojęcia skąd się biorą jak ich się pozbyć i co to za robak proszę o pomoc !
Załączniki
IMG_4913.JPG
IMG_4911.JPG
IMG_4910.JPG
Zmartwiowa11
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2017, o 10:19

Re: Co to za robak ?

Post autor: Zmartwiowa11 »

Robaki poruszają się bardzo wolno, w wczesnym stadium przybierają jaśniejszą barwę potem wyglądają tak jak na zdjęciu. Przeszukałam cały internet nigdzie nie znalazłam nic podobnego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości