Mącznik młynarek?

Rozpoznawanie owadów na podstawie zdjęć i opisów. Nie wiesz co to za owad, zrób zdjęcia w dużym przybliżeniu i dodaj je na forum wraz z opisem. Nie pisz: co to za robak!
Dreamesse
Posty: 14
Rejestracja: 17 cze 2014, o 17:13

Mącznik młynarek?

Post autor: Dreamesse »

Znalazłam w łazience takiego jegomościa (zdjęcie). Latał - a ściślej mówiąc, widziałam, jak kawałek podleciał, kolejnych szans na zaprezentowanie swoich akrobatyczno-lotnicznych zdolności już nie miał, bo haniebnie zginął pod naciskiem mojego buta. Ma, a raczej miał, tak na oko, ok. 1-1,5 cm, może ciut więcej, ale nie jest jakiś ogromny. Czy to karaluch? Mieszkam w bloku, ale w nowym budownictwie, gdzie raczej takich problemów nie ma, no ale przecież nigdy nie wiadomo. Więcej ich nie znalazłam, więc prawdopodobnie nasz denat był sam - odetchnęłam z ulgą nie tylko dlatego, że nie do końca polubiłabym się z takim towarzystwem, ale też dlatego, że aż miałam (przez chwilę, no ale zawsze) wyrzuty sumienia, że wiecie, dzieci osierocił, żonę zostawił i w ogóle. Ale do rzeczy: jest się czego bać?
Załączniki
3080649736989759076.jpg
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Co to za ustrojstwo? :(

Post autor: karteczka88 »

Podobny do mącznika młynarka
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości