CZWARTKOWA FIZYKA

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
gagat89
Posty: 14
Rejestracja: 8 maja 2008, o 16:38

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: gagat89 »

80 - 90%. Szkoda, że nie więcej, bo punkty poleciały mi na głupich błędach. W zadaniu pytali o przyspieszenie kątowe, a co gagat zrobił? Elegancko wyliczył sobie prędkość kątową ]
paula

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: paula »

myslisz ze bedzie tam latwiej sie dostac niz na inne uczelnie bo ja tylko dlatego tam skladam/ mysle ze tak 200% tam trzeba bedzie.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: Ann »

Ja składam do Wrocławia, Poznania i Szczecina, jednak najbardziej chciałabym do Poznania lub Wrocławia. Mam jednak nadzieje, że progi mimo wszystko pójdą w dół. A myślicie, że fizyka w tym roku była łatwiejsza czy trudniejsza niż ta sprzed roku? Biologia była wg mnie trudniejsza, więc juz samo to może obniżyć progi na AM Zobaczymy jeszcze jak chemia
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: ema »

Ann pisze:Ja składam do Wrocławia, Poznania i Szczecina, jednak najbardziej chciałabym do Poznania lub Wrocławia. Mam jednak nadzieje, że progi mimo wszystko pójdą w dół. A myślicie, że fizyka w tym roku była łatwiejsza czy trudniejsza niż ta sprzed roku? Biologia była wg mnie trudniejsza, więc juz samo to może obniżyć progi na AM Zobaczymy jeszcze jak chemia
Mysle, ze i fizyka i biologia jak narazie wszyscy raczej mowia ze byla trudniejsza wiec abys miala racje
Asio³

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: Asio³ »

ja chciałam zauwazyc ze w tym roku to ogólnie szaleja z tymi maturkami. ale powiem wam szczerze ze spekulowac co do punktów to nie ma co ja chodziłam na korki z fizyki i jak gosciówa mi pokazywała za jakie rzszeczy nie przyznaja punktu to w szoku byłam . trzeba czekac do czerwca. bo czasem zle sie rpzecinek postawi nie napsize sie z kad taka zaleznosc wynika tylko w głowie sobie człowiek to wymysli a oni juz to punkt mniej :/ ja to czuje ze za rok bedzie powtórka :(
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: onlyma »

ja zamierzałam zdawać rozszerzenie w przyszłym roku, ale po tym co zobaczyłam to chyba zrezygnuję.podstawa wydaje mi się łatwa, ale rozszerzenie to nie ruszyłam nawet.
Asio³

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: Asio³ »

nie mogła byś zdawać rozszerzonego chyba. bo z tego co mówił nasz dyrektor to mozna zdawac za rok ale na tym samym poziomie
karinia
Posty: 165
Rejestracja: 12 maja 2008, o 11:29

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: karinia »

eh 200 pkt na woj lek- chciałabym w to wierzyć, ale aż taką optymistka to nie jestem, gdyby tak było dostałabym się z zeszłoroczną punktacją z matury Składam tam, bo to jedyna uczelnia blisko domu wymagająca fizyki rozszerzonej ( no w miarę blisko domu )
'88

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: '88 »

hehehhe
Nie cieszcie się, Że w tym roku była trudniejsza i Że bedą przez to niŻsze progi. Dostanie się pop prostu więcej osób z poprzedniego rocznika, a z 89 tylko Ci najlepsi:D
Pozdrawiam 88
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: elliott »

Pogadamy po rekrutacji
Asio³ 89

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: Asio³ 89 »

2 lata temu na medycynę w lublinie było potrzebne 180 parę punktów a matura w porównaniu z tego roczna łatwiejsza trzeba myśleć pozytywnie a moim zdaniem tak duzo osób z poprzedniego roku to nie będzie jednak . mam bynajmniej taka nadzieje a na medycynie utrzymają sie i tak tylko najlepsi
b.

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: b. »

Z tego co wiem, a znajomych na lekarskim mam duzo - jest to taki specyficzny kierunek, ze ciezko sie dostac, a utrzymanie - to tylko kwestia chciec lub nie. To nie polibuda, ze polowa odpada po I semestrze:P
dessder
Posty: 64
Rejestracja: 20 mar 2008, o 22:07

Re: CZWARTKOWA FIZYKA

Post autor: dessder »

w Lbn? w Lbn najniższy próg wynosił 225: dokładna lista:
Collegium Medicum UJ w Krakowie 252
Akademia Medyczna w Warszawie 246
Akademia Medyczna we Wrocławiu 236
Akademia Medyczna w Lublinie 225
Akademia Medyczna w Gdańsku 223
Uniwersytet Medyczny w Łodzi 222
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach 218
Akademia Medyczna w Białymstoku 217
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie 212
Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy 211
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 172
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość