Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
americanos
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:32

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: americanos »

Witam.
W lutym z dziewczyną zaczęliśmy takie na razie zabawysobą nawzajem. Rano około 6:00 masturbowałem się, ręce umyłem i wytarłem całe nasienie a około godziny 16:30 moje ręce sprawiały przyjemność mojej dziewczynie, czy możliwe, że po całym dniu jakieś plemniki przetrwały na mojej ręce i sam je tamumieściłem".

Może to głupie pytanie ale ostatni okres miała w lutym a obecnie ma nudności, bóle głowy i brzucha. Wiem, że jej mama miała tak, że w jakimś miesiącu nie miała okresu i co kilka lat się tak zdarzały takie miesiące bez okresu.

Co się dzieje? Dodam, że pierwszy raz miała styczność z takimizabawami", jest jeszcze dziewicą.

Pozdrawiam i proszę o normalne wypowiedzi (nie dokuczliwe). Może i banalne pytanie ale jestem tak zdenerwowany, że nie myślę racjonalnie.
jarekrk
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2009, o 14:24

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: jarekrk »

NIE MOGŁO
americanos
Posty: 2
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 08:32

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: americanos »

to jest pewne na 100%?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: badger »

tak, Ty jej nie zapłodniłeś ale może zrobił to ktoś inny
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: ulala »

widać braki w edukacji -.-
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: doktorka »

americanos, nie martw sie, na pewno nic sie nie stało. powiedz dziewczynie, zeby przestala sie zadreczac, najprawdopodobniej sama psychogenniepowstrzymuje okres. jak tylko przestanie sie martwic, to mozliwe, ze sie sprawa unormuje) Na wszelki wypadek powinna pojsc do lekarza (nie z powodu podejrzenia ciazy, tylko braku okresu od lutego:). Jesli chodzi o ciaze-tata jeszcze nie bedziesz) No chyba, ze dziewczyna Cie oszukuje (przepraszam, nie mam zamiaru Cie obrazac czy cos, wskazuje tylko mozliwosc inna)
ulala pisze:widać braki w edukacji -.-
daj sobie spokój.
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: sosen »

bez takich buraku (nie, nie przesadzam z tym określeniem)
pytałeś to ci odpowidział. A wskazał tylko opcją która zwsze może mieć miejsce a nie że miała w twoim przypadku.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: ulala »

doktorka, przepraszam a jak to inaczej nazwać? nie że się czepiam ale niektórzy robią niektore rzeczy w odwrotnej kolejności. i to świadczy tylko o ich niedojrzałości. ale dobra- już się nie czepiam.
przy takich postach przypominaja sie porady z Bravo itd.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: doktorka »

przez wysmiewanie takich pytan/ nie udzielanie nan odpowiedzi nie pomagasz wyedukowaniu, przeciwnie- ograniczasz je. i stad sie bierze sila napedowa Bravo]
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: ulala »

ale tej sytuacji Bravo ma taką samą funkcję jak ów post
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: Astacus »

ulala pisze:doktorka, przepraszam a jak to inaczej nazwać?
Czasami lepiej powściągnąć język.
Awatar użytkownika
Rose...
Posty: 185
Rejestracja: 17 mar 2009, o 19:20

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: Rose... »

Dziewczyny
no i chłopaki dajcie spokój, nie ma sensu się kłócić o kilka wyrazów napisanych za duzo lub za mało. Do zapłodnienia dojść nie mogło, podejrzewam, że nawet by nie doszło jeśli byś przez cały dzień nic tymi rękoma nie dotykał i nawet ich nie mył, z resztą aby doszło do zapłodnienia to musi być trochę tych plemnmików, a co do BRAVO to dziwię się, że wogóle ono istnieję.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Post autor: doktorka »

Rose. pisze:a co do BRAVO to dziwię się, że wogóle ono istnieję.
ja sie w ogole nie dziwie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości