Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na raka?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

randomlogin pisze:
-MatMati- pisze:lekarz dziś nie wypisuje bezsensownie antybiotyków
Skisłem.
niezłe
a wczoraj wypisywał ?
a może od jutra zacznie ?
przed snem się dow-cip wyostrza
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: lith »

greg2014 pisze:nie skrada się tylko zaiwania z krwią - mam to rozrysować ?
Wystarczy, że wytłumaczysz dlaczego nie reaguje z czym popadnie, tylko akurat czeka na bakterie. Skąd te tleny takie mądre?
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

M&#xE5rran pisze:Jakieś pierwiastki może i ma. W dobrze zbilansowanej diecie i tak powinno to wszystko być. Ale dalej te rozważania na temat kryształowej energii mnie nie przekonują.

Wyczuwam tu urojeniową interpretację rzeczywistości. Ktoś tu Cię obraża, pojeżdża Ci? Nie. No ale łatwiej tak stwierdzić i się zmyć.
nie jakies pierwiastki - tylko świetnie zbilansowane naturalnie.
- czyste jak pupa bobaska po kąpieli !
- najpierw spróbuj - potem mów
dR Ivan mówi że dobra strukturowana woda z dodatkiem dobrej soli nierafinowanej (może być klódawska lub z Wieliczki - to też jest sól morska sprzed 200 mln. lat.) - to POSIŁEK - gospodarka elektrolitowa !
Sól była środkiem platniczym - salar - żołnieże rzymscy dostawali żołd czasami w tej postaci, beduini jadąc na pustynie biora szczyptę takiej soli popijając kilkoma łykami wody - nie mają odwodnien.
mówię o soli a nie o tym ścierwie do odladzania - dla zmyłki zwanym spożywczym.
to jest ta sól o której piszczy FDA
No ale łatwiej tak stwierdzić i się zmyć.
nie tak szybko - u mnie pomimo wieku teściu też normal
wlaśnie popijam taką wodę - polecam
lith pisze:
greg2014 pisze:nie skrada się tylko zaiwania z krwią - mam to rozrysować ?
Wystarczy, że wytłumaczysz dlaczego nie reaguje z czym popadnie, tylko akurat czeka na bakterie. Skąd te tleny takie mądre?
reaguje z czym popadnie - i owszem - to nie jest suplement diety - ja po infekcji za pierwszym razem mialem takie Herxy że glowa mała !
nie będę szczegółowy - powiem krótko - od 20 lat tak świetnie się nie czułem. To wybija wszystkie wirusy jakie masz
pręgi po rekach szły - jakby mi ktoś powiedział że to tak dziala - poza tym normalizacja snu, spisz jak koń po westernie , same pozytywy

bardzo ważny jest tu enzym katalazy - problemem może być niedostateczna ilość - dlatego próbe robi się na kroplach - to jak placebo - a i tak u niektorych wywołuje mały szok
h2o2 jest zbawienne - przy nieumiejetnym dozowaniu może zaszkodzić - dla mnie to nic wielkiego
Amerykańce i Ruskie aplikują to dożylnie - są protokoły - podalem linki.
tylko w klinikach
lith pisze:Zmień lepiej dilera tej swojej soli. albo bierz pół
nie no soli się boisz - nie oslabiaj mnie
lith pisze:edit:
Aha, co do cocacoli i pepsi to z tego co mi wiadomo to w nich, jako w tych drogich i burżujskich napojach aspartamu nie ma. Ale pewnie etykietki też nie czytałeś, a się wypowiadasz No ale to drobiazg.
każda coca i pepsi light ma to trujące ścierwo - oszołomy naturszczyki robili badania i
aspartam był nawet tam gdzie nie był wyszczególniony na etykiecie !
to jest dopiero sukińsyństwo !
- bo jest kilkadziesiąt razy tanszy od sacharozy !
- ja nie pije tego badziewia od lat - w szklance jest 7 łyżek cukru i łyżka NaCl po co NaCl - zeby się pić chciało - perpetum mobile - żeby zabic smak soli trzeba dużo cukru - cwaniaki

smacznego
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

lith pisze:Ja się leczę i będę leczył innych czymś co działa,
cały płonę aż - co działa i czym bedziesz leczył ?
- ty jesteś białym chodaczkiem - ja wchodzę do gabinetu - dzien dybry panie doktorze - co panu dolega ? - a gardło mnie boli i mam gorączkę i take tam

teraz Ty :
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: randomlogin »

Ulatwie. Dostaniesz antybiotyk. Albo trzy. I szczepionke. Z tiomersalem. Wyprodukowana na organizmach GMO. Z niskim pH, zakwaszajacym organizm. A na koniec kopa w dupe.

Kontynuuj.
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

randomlogin pisze:Ulatwie. Dostaniesz antybiotyk. Albo trzy. I szczepionke. Z tiomersalem. Wyprodukowana na organizmach GMO. Z niskim pH, zakwaszajacym organizm. A na koniec kopa w dupe.

Kontynuuj.
dziekuje panie doktorze
ile placę ?
a paragon ?

antybiotyk zjedz - a szczepionkę sam sobie wkłuj . w rzopu
chociaż nie - jakas fundacja w Stanach dała nagrodę - chyba 75 tys. baksów - zeby ichnie dochtory wkluly sobie nie szczepionkę - ale te substancje towarzyszące m inn. tiomersal - chyba do tej pory żaden się nie zgłosił - leć czarterem - jeszcze zarobisz
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: randomlogin »

Dobra, to powazniej - jak wysoka ma Pan goraczke? Jakies leki pgoraczkowe/pbolowe? Kaszelek jest? Plus obejrzenie gardziolka, zmacanie szyjki, posluchanie plucek.

Czego sie dowiaduje z powyzszego? (wiem, ze pijesz do antybiotykow, wiec ograniczam sie do tego co napisalem).

lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: lith »

[at]
Ciekawą logikę prezentujesz - woda utleniona, która wali po wszystkim, czy to Twoje komórki, czy bakterie - dobra. Antybiotyki, czyli substancje, które mają ubijać wybiórczo komórki bakteryjne, a oszczędzać swoje - złe. Całe szczęście, że ta Twoja woda utleniona nie działa jak byś chciał, bo zdecydowanie szybciej wykończyłbyś nią siebie niż drobnoustroje

A jak ja bym leczył? W zależności od tego co by Ci było. Na zakażenie bakteryjne byś pewnie dostał jednak antybiotyk, a nie wodę utlenioną
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

M&#xE5rran pisze:Jakieś pierwiastki może i ma. W dobrze zbilansowanej diecie i tak powinno to wszystko być
podaj przykład proszę
lith pisze:A jak ja bym leczył? W zależności od tego co by Ci było. Na zakażenie bakteryjne byś pewnie dostał jednak antybiotyk, a nie wodę utlenioną
rozcieńczony H2o2 jest skuteczniejszy - nie ma skutków ubocznych i jest tani .
Całe szczęście, że ta Twoja woda utleniona nie działa jak byś chciał, bo zdecydowanie szybciej wykończyłbyś nią siebie niż drobnoustroje
tak - działa tak jak chcę i działa bardziej wybiórczo jak anty-b.
- z tym ubijaniem zdrowych komórek lekka przeginka
- paczka chipsów i szklana coli jest bardziej szkodliwa !
wit C - dopelnia reszty - to jest tak proste - że aż nie do uwierzenia dla ciebie ale cóż
wyleczylem tym kilka przypadłości z tek listy. - to jest fakt.
Twój nerwowy kolega - lekarz kopiący po pośladkach
nie może mi nic zaordynować - bo się nie przeziębiam od roku po prostu- i mam zamiar tymi szamańsko - znachorsko - oszołomskimi metodami utrzymać ten stan przez następny i inne lata
antybiotyki poza tym że drogie , o niezbadanych skutkach ubocznych -
powszechnie codziennie w mięsie przemysłowym - dezorganizują florę bakteryjną w jelitach
- to jest poważna sprawa - odbudowa tego systemu nie jest prosta ani łatwa - producenci tego ścierwa - muszą tym wiedzieć
- i leczy się kolejne spowodowane leczeniem antybiotykiem - takie sprytne perpetum mobile.
problemem spoleczeństw przemyslowych - jest totalne zagrzybienie - to są skutki antybiotyków - Ludzie próbują LATAMI - nieskutecznie pozbyć się czyracznośći i grzybic - tu medycyna rozklada ręce - wymyślono sterydy - kolejny koń trojański
apteka przy aptece - byłem ostatnio po jodyne, olejek rycynowy i węgiel aktywny - widziałem co kupuje się na przeziębienie np.i bóle reumatyczne - szok ! - ceny kosmiczne
a na bóle ledzwiowe polecam oliwę Mg - bardzo skuteczne i. tanie
a -skuteczne na tak zwane przeziębienie jest to co podam - choć tak jak mówię - nie mam takiej potrzeby
3 - 4 razy 0,5 g aspiryny + 0,5 lizyny co 1 godzinę, potem samą lizynę 3 x 0,5 g co 2 godz. Aspiryna tylko w postaci rozpuszczonej w ok. szklance wody.
3 dni, maks 4. Infekcja zwykle mija 2-go dnia.
Dodatkowo można brać duże dawki wit. B3, ale tylko w postaci niacinamidu - 1,5 g dziennie./
- to mój kolega stosuje.

polecam: taki podręcznik szamana waszego angielskiego kolegi
NewAntibiotics.pdf
(2.99 MiB) Pobrany 50 razy
Ostatnio zmieniony 13 gru 2014, o 09:38 przez greg2014, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: Giardia Lamblia »

Co to jest czysty pierwiastek w soli zawierającej 80 pierwiastków? Istnieją jakieś skażenia dodające niepierwiastkowy element.? .? .?
Pomijając tą sprzeczność, rozumiem, że większość to magicznie, nagle nieszkodliwe metale ciężkie.
Zdajesz sobie sprawę, że łącznie 98 pierwiastków rzeczywiście występuje naturalnie (tzn. nie trzeba ich syntezować w lab), z czego część jedynie podczas rozpadu promieniotwórczego - są to śladowe ilości i byś ich nie dostał w swojej soli.

No chyba, że ktoś jednak dobrze to oznaczył (w co nawet nie muszę wątpić, bo to ewidentna bzdura) i spożywasz mieszankę rtęci, uranu, plutonu, ołowiu, arsenu itd.
greg2014 pisze:beduini jadąc na pustynie biora szczyptę takiej soli popijając kilkoma łykami wody - nie mają odwodnien.
Tak ich czopowało? Czy umierali na miejscu (trudno się odwodnić jak nie żyjesz)?

Podjąłem również temat tej książki co to zalinkowałeś, nie odniosłeś się do tego. Po co zadajesz pytania. Jak już ktoś z nas pokusi się o obalanie mitów, to ignorujesz temat. Jak nie - bo ewidentnie nie ma to sensu - to cały czas tym rzucasz na lewo i prawo.
greg2014
Posty: 104
Rejestracja: 18 sie 2014, o 21:18

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: greg2014 »

Podjąłem również temat tej książki co to zalinkowałeś, nie odniosłeś się do tego.
ksiązke zalinkowałem - bo byla mowa o antybiotykach
Cos nie tak z ta ksiazka ?
Do czego mialem się odnosić ?
Masz tam to o czym próbuję mówić
i spożywasz mieszankę rtęci, uranu, plutonu, ołowiu, arsenu itd.
i będę to spożywał - te wszystkie pierwiastki - nawet te które wymieniłes - w tych proporcjach są organizmowi potrzebne

- i nadtlenek wodoru i VitaC i D i jod i magnez i weglan sodu, cebula i czosnek, miód naturalny, cynamon i cała gama ziół . - to tanie świetne środki.
i jedzenie względnie naturalnego pożywienia z zachowaniem zasady wlaściwego pH, z której kpisz - to recepta na zycie bez chorób
ja zostanę przy tym - bo to działa - i tyle
a ty rób jak uważasz i jak badania mówia
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Dieta dr Budwig i miód + soda oczyszczona jako lek na ra

Post autor: lith »

greg2014 pisze:tak - działa tak jak chcę i działa bardziej wybiórczo jak anty-b.
Jakim cudem wiązek chemiczny H2O2 działa wybiórczo? Skąd on wie co jest zdrową komórką, co jest złą bakterią, a co dobrą bakterią w jelicie? Oczywiście tego nie wie. Jak byś rzeczywistości nie zaklinał związki chemiczne nie myślą. Jest tak samo szkodliwa dla bakcyli jak i dla Ciebie, bo jej mechanizm działania nie jest w żaden sposób wybiórczy. Inna sprawa, ze woda utleniona w ogóle działa dość marnie, dlatego jej się nie stosuje np. do dezynfekcji.
wyleczylem tym kilka przypadłości z tek listy. - to jest fakt.
Wyleczyłeś się najwyraźniej mimo łykania tego syfu, a nie dzięki temu. Nie tak łatwo się zabić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości