DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Samanta
Posty: 25
Rejestracja: 9 kwie 2007, o 09:55

DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Samanta »

Chcem abyscie to co przeczytacie uznali za przestorge i dobra rade.
Kazdy z was odwiedzajacy te tematy jest (lub bedzie) szczesliwym posiadaczem szynszyli, tego jakze cudownego zwierzaczka a zarazem oddanego towarzysza.
Chcem dlatego powiedzec wam ze kazda zwloka z wizyta u weterynarza w przypadku nieciekawego satnu szynszyla moze byc dla niego smiertelne w skutkach.
Ja zlekcewazylam pierwsze objawy z nadzieja ze to tylko chwilowe. Gdy stan sie gwaltownie pogorszyl nie bylo juz szans aby Szyszka z tego wyszla.

Badzcie dla swoich szynszyl najwspanialszymi opiekunami.

Pozdrawiam
szynszylek
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 16:05

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: szynszylek »

czy ty masz szynszyla ?
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Predator713 »

smutna istoria. ja odrazu jak widzę coś niepokojącego sprawdzam w internecie o co chodzi i czy można to sqamemu leczyć. z przegrzania ją urtowałem. na e-szynszyli była masa takich porad.
Xcav8
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2008, o 17:53

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Xcav8 »

Samanta pisze:Chcem abyscie to co przeczytacie uznali za przestorge i dobra rade.
Kazdy z was odwiedzajacy te tematy jest (lub bedzie) szczesliwym posiadaczem szynszyli, tego jakze cudownego zwierzaczka a zarazem oddanego towarzysza.
Chcem dlatego powiedzec wam ze kazda zwloka z wizyta u weterynarza w przypadku nieciekawego satnu szynszyla moze byc dla niego smiertelne w skutkach.
Ja zlekcewazylam pierwsze objawy z nadzieja ze to tylko chwilowe. Gdy stan sie gwaltownie pogorszyl nie bylo juz szans aby Szyszka z tego wyszla.

Badzcie dla swoich szynszyl najwspanialszymi opiekunami.

Pozdrawiam

Ja byłem do dzisiejszej nocy właścicielem mojego kochanego przyjaciela. Umarło (tak jest, niezdechło ani niepadło tylko umarło) zgasło moje maleńkie światełko, nocą, o 3:33 po 5,5 latach rozjaśniania mojego życia Poszedłem ze światełkiem do weterynarza o dwa, a do właściwego weterynarza o trzy dni za późno. Dziś światełko miało mieć cewnikowanie lubzwiadowcze otwieranie jamy brzusznej". Nabrzmiało mu podbrzusze - okolice jąderek. I zmylił mnie, ponieważ identyczne historie (niesiusianie i niekupkanie, osowiałość, niejedzenie, niepicie i tę koszmarną, różowo - czerwonawą opuchliznę) miewał już 3 razy wcześniej i po dwóch dniach obrzęk zanikał ale tym razem było zupełnie inaczej.
Dlatego podpisuję się pod powyższym, choć nic już z tego mojemu światełku, mojemu kochanemu Nikusiowi nie przyjdzie.
Dorcia55
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2008, o 19:05

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Dorcia55 »

Hej mam pytanie bo dzis kupilam szyszorka raczej mama mi kupila na prezent i chcialam sie spytac czy moge go dzis wypuscic na spacer po mieszkaniu?

[ Dodano: Nie Gru 21, 2008 18:51 ]
Błagam prosze o odpowiedz
monia85_siedlce
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2010, o 22:54

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: monia85_siedlce »

Xcav8, mam pytanie czy wiesz co to za choroba była Twojego szynszyla? bo u mojego jest to samo
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Zielona cytryna »

Xcav8, pisał to 2 lata temu, raczej Ci więc nie odpowie.
Najlepiej idź do weterynarza jak najszybciej. Nie ma co ryzykować.
szyszeklodz
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 11:34

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: szyszeklodz »

ile kosztuje wizyta u weterynarza? z szynszylem oczywiscie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: DO WSZYSTKICH POSIADACZY SZYNSZYLI!

Post autor: Stalowy »

Nie znam się na tym i sam nie miałem z taką wizytą styczności ale przypuszczam że kilkadziesiąt złotych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość