Dokumenty do wys?ania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
beza
Posty: 29
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:34

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: beza »

Jeszcze wczoraj zmienilam zdjecie i normalnie pojawilo sie na podaniu, ale zamiast stan:robocze bylo napisane czeka na akceptacje". Co do wymogow, nie mam odslonietego lewego ucha, ale chyba nie odrzuca mi przez to papierow
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Passiflora »

By? mo?e trzeba b?dzie zmieni? to zdj?cie, bo w wykazie dokumentów jest napisane, aby mia?o 3,5x4,5cm, wi?c powinno by? takie jak do dowodu osobistego.
Nawet znalaz?am potwierdzenie:
5. 2 aktualne fotografie (w tym jedna w postaci elektronicznej, któr? kandydat wprowadza do systemu IRK), zgodne z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych
Badanie lekarskie nie jest wymagane na dwa kierunki w CM UMK: na lekarski i biotechnologi?. B?d? robione podczas studiów.

Je?li macie jeszcze jakie? pytania to ?mia?o pytajcie Postaram si? odpowiedzie? na wszystkie.
beza
Posty: 29
Rejestracja: 20 lip 2013, o 12:34

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: beza »

Passiflora, jestes pewna co do tego zaswiadczenia od lekarza? Tzn. boje sie, zeby nie bylo problemow jesli go nie wysle
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Passiflora »

Jestem na 100% pewna. Mo?esz zadzwoni? do UKR i si? upewni?.

Anita95
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2014, o 16:12

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Anita95 »

Wie kto? mo?e jakie s? wytyczne co do koloru, opisu itp. teczki z dokumentami na lekarski w Bydgoszczy?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Passiflora »

A w ogóle teczka jest konieczna? Wydaje mi si?, ?e w zesz?ym roku nie trzeba by?o dostarcza? dokumentów w teczce, tym bardziej opisanej

Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Matjozi »

Najbardziej liczy si? zawarto
Z tego co pami?tam, to mia?em bia teczk? opisan? imieniem, nazwiskiem i peselem, ale oni i tak w?o?yli do swojej. Nie ma si? co spina? o teczk?
Awatar użytkownika
MałaMi666
Posty: 65
Rejestracja: 26 gru 2012, o 13:54

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: MałaMi666 »

A je?li dokumenty wysy?am kurierem/poczt Musz? je umie?ci? w jakiej? teczce, opisa? tak jak wy?ej - imi?, nazwisko i pesel? Jestem na li?cie rezerwowej i nie bardzo ogarniam, czyli musz? normalnie zrobi? op?at? za legitymacj?, mimo tego, ?e nie jest przecie? pewne, ?e z rezerw mnie przyjm?, wys?a? wszystkie dokumenty, które s? wymagane? Prosz? o pomoc
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: szska »

Je?li jeste? na rezerwie zrób z dokumentami wszystko tak jakby? si? dosta?a. Czyli wszystkie op?aty i wszystko co tam ma byc musisz wys?a?. O to chodzi ?e potem wci?gaj? ludzi z rezerwy i maj? ju? ich dokumenty i nie trzeba nic donosi? itp
Nalia
Posty: 46
Rejestracja: 3 lip 2012, o 13:37

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Nalia »

Teczki w ogóle nie trzeba. Komisja ma swoje i sama je opisuje. Tylko zdj?cie trzeba by?o podpisa? i dopisa? pesel. A co do op?aty za legitymacj?, to chyba je?li ostatecznie kto? nie zostanie zakwalifikowany to i tak zwracaj? kas?
Awatar użytkownika
turbodynoman
Posty: 179
Rejestracja: 2 mar 2013, o 09:22

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: turbodynoman »

hej,

wiecie czy trzeba dosy?a? potwierdzenie wp?aty za legitk?, je?li wcze?niej wys?a?o si? ju? dokumenty i ma si? status przyj?tego na studia?
grzegorzp
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:15

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: grzegorzp »

cze, pisz? w imieniu kole?anki która chyba troch? zaspa?a.
Ogólnie to sk?ada?a na dietetyk? i na co? do Warszawy. Tam(do Warszawy) si? dosta?a, a tutaj nie.
Nie ogarna ?e powinna z?o?y? papiery tutaj bo jest na li?cie rezerwowej. Stwierdzi?a ?e jak jest ponad 250 na li?cie to si? nie dostanie. No a jak j? dopyta?em to mi powiedzia?a ?e jednak jest na li?cie rezerwowej po 1 turze ale nie z?o?y?a papierów. Teraz na czerwono ma napis kandydat nie zosta? przyj?ty na studia". Wg tego co jest na ich stronie dopóki nie b?dzie zielonego napisu zakwalifikowany to nie trzeba nic robi?.
Powiedzcie jak to jest? Ju? za pó?no ?eby cokolwiek zrobi
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Matjozi »

Jak si? dosta?a na list? rezerwow? i nie z?o?y?a dokumentów, to jest ju? skre?lona. Musia?a mie? na koncie kandydata napis o przyj?ciu na list? rezerwow? i dopisek, ?e musi dostarczy? dokumenty - wtedy jest czas na dzia?anie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości