dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjnej

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjnej

Post autor: kinektor »

dostałem się na studia niestacjonarne do wrocławia,w związku z tym mam pytanie, gdzie na stronie znajdę komplet dokumentów jakie muszę tam dowieźć? póki co znalazłem tylko adres pod który mam się udać. czy muszę od razu dokonać opłaty za studia?
kroolik12
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:30

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: kroolik12 »

Po zalogowaniu na SERK masz pdfy, które drukujesz i wypełniasz/podpisujesz. Wszystko wrzucasz do białej teczki, a na nią naklejasz naklejkę, która też jest do wydrukowania na SERK.
Vesania
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2013, o 16:09

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: Vesania »

Jak to jest ze zdjęciami? cztery fotografie w teczce przy składaniu dokumentów+jedno do naklejenia na podaniu?

Głupie pytanie, ale zastanawiam się, bo akurat mam tylko cztery i nie wiem, czy lecieć do fotografa szybko dodrukować.
Vesania
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2013, o 16:09

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: Vesania »

Acha, i jeszcze jedno-co z zaświadczeniem lekarskim? W warunkach rekrutacji na ich stronie niby nic nie jest napisane, ale spisie dokumentów załączonych do podania badanie lekarskie figuruje. Więc, wnioskuję że należy je dostarczyć.
I teraz tak: mogę to zrobić później? w sensie-dostanę jakiś druk i, powiedzmy, 2 tygodnie na doniesienie?
jeśli nie złożę zaświadczenia wraz z innymi dokumentami, to mnie nie przyjmą po prostu?
pytam, bo mamy weekend i nie mogę dodzwonić się do lekarzy, a jutro w nocy wyjeżdżam do Szczecina, by odebrać świadectwa itd, po czym od razu do Wrocka i nijak nie dam rady tego załatwić już.
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: kinektor »

Właśnie, badanie lekarskie też mnie nurtuje. A jeśli je trzeba, to czy może być z poprzedniego roku czy trzeba jakby świeże"?
I co z płaceniem? Teraz czy w sierpniu i wrześniu też można płacić?
kroolik12
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2013, o 10:30

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: kroolik12 »

Skierowanie na badania dostaje się przy składaniu dokumentów dopiero i potem się to donosi (można w październiku).

Co do zdjęć, to nie jestem pewien. Ja dawałem 4 + jedno przyklejone do ankiety, ale możliwe, że wystarczą łącznie 4.
Vesania
Posty: 10
Rejestracja: 23 sty 2013, o 16:09

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: Vesania »

Super, dziękuję kroolik12
kinektor
Posty: 27
Rejestracja: 8 lip 2013, o 16:21

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: kinektor »

Jeszcze jedno pytanie, czy można zanieść odpis świadectwa maturalnego, czy koniecznie trzeba oryginał?
Dawaliście odpisy?
Mój oryginał leży sobie na innej uczelni w innym mieście i muszę wiedzieć czy mam szybko go zabrać czy z odpisem da radę? Bo według prawa odpis jest jednakowo traktowany, ale na mojej poprzedniej uczelni w ogóle nie chcieli mi go przyjąć tylko upierali się przy oryginale i tam sobie został.
kraciasty_kot
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2013, o 19:13

Re: dokumenty które trzeba dostarczyć do komisji rekrutacyjn

Post autor: kraciasty_kot »

IV. Warunki przyjęcia na studia

§ 4
1. Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do przyjęcia na I rok studiów mają obowiązek złożenia (.) kompletu dokumentów:
(.)
b) kserokopię świadectwa/dyplomu dojrzałości/matury (oryginał do wglądu),
Czytajcie dokumenty umieszczone na stronie UMWr, tam naprawdę jest wszystko.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości