drzwi otwarte

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Squirrel
Posty: 123
Rejestracja: 4 sty 2009, o 11:06

Re: drzwi otwarte

Post autor: Squirrel »

czy wie ktoś kiedy będą dni otwarte AWF w Krakowie albo CMUJ
będę wdzięczna za informacje
pozdrawiam
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

ewka89 pisze:Ja byłam rok temu, w Collegium Stomatologicum. Budynek bardzo ciekawy, no i oprowadzali nas po nim, sprzęty pokazywali itp.

nie podniecajcie sie, w Collegium Stomatologicum zajecia maja tylko amerykanie, czasem, raczej rzadko, stomatologia, lekarski wcale] Centrum Kongresowe, w ktorym beda teraz drzwi otwarte, jest jeszcze nowsze i nowoczesniejsze, ale tam zajec nie maja nawet zagraniczni studenci]]]]] mimo, ze juz od roku biblioteka sie tam niby przenosi, a cos konca nie widac. a nawet poczatku.

z pozdrowieniem. pakujecie sie w wielką qpę] powodzenia!
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: drzwi otwarte

Post autor: dragonka »

No, to pocieszyłaś ludzi
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: drzwi otwarte

Post autor: Wendy »

doktorka pisze: nie podniecajcie sie, w Collegium Stomatologicum zajecia maja tylko amerykanie, czasem, raczej rzadko, stomatologia, lekarski wcale]
Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz jakieś wielkie podniecenie? W tym, że napisałam o budynku, że jest ciekawy?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

dragonka pisze:No, to pocieszyłaś ludzi

no chyba wiecie w co sie pakujecie?]]] mysle, ze przed nikim nie odkrylam ameryki]

1 zdanie jakie asystent wypowiedzial do nas na 1 zajeciach w 1 dzien 1 roku na lekarskim brzmialoku**, wdepliscie w mega gów**", po czym zaczal sie smiac. wtedy pomyslalam, ze jest idiota.

nie byl]

no, ale uderzajcie na medycyne, poswiecenie najlepszych lat swojego zycia na zglebianie tajnikow biochemii, fizjologii, a potem nawet medycyny to calkiem niezly deal, polecam mimo wszystko. czasem nawet sa imprezy!] ale jak juz sa, to za to jakieeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: drzwi otwarte

Post autor: Padre Morf »

doktorka pisze: no, ale uderzajcie na medycyne, poswiecenie najlepszych lat swojego zycia na zglebianie tajnikow biochemii, fizjologii, a potem nawet medycyny to calkiem niezly deal, polecam mimo wszystko. czasem nawet sa imprezy!] ale jak juz sa, to za to jakieeeeeeeeee
trzeba się nieźle napić, żeby nie czuć smrodu wielkiej kupy
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: drzwi otwarte

Post autor: Ann »

doktorka pisze:1 zdanie jakie asystent wypowiedzial do nas na 1 zajeciach w 1 dzien 1 roku na lekarskim brzmialoku**, wdepliscie w mega gów**", po czym zaczal sie smiac. wtedy pomyslalam, ze jest idiota.
jestem ciekawa, który to
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

Ann, to bylo 3 lata temu, wiec nie wiem czy jeszcze pracuje w tej katedrze, w kazdym razie bylo to na Pomocy Doraznej]]]

[ Dodano: Czw Lut 12, 2009 21:18 ]
Morfeusz pisze:
doktorka pisze: no, ale uderzajcie na medycyne, poswiecenie najlepszych lat swojego zycia na zglebianie tajnikow biochemii, fizjologii, a potem nawet medycyny to calkiem niezly deal, polecam mimo wszystko. czasem nawet sa imprezy!] ale jak juz sa, to za to jakieeeeeeeeee
trzeba się nieźle napić, żeby nie czuć smrodu wielkiej kupy


Morfeusz, jestes stary i nie pamietaszpppp a powaznie jestem mega sfrustrowana zajeciami i zalka z pediatrii, ktora mam jutro, rzygam, wole byc juz chyba przedstawicielem farmaceutycznym niz pediatra, do tego zajecia na gastroentero dzieciej sprawiaja, ze mam wrazenie ze pediatria to tylko i wylacznie kupa, doslownie. alez jestem zgorzkniala:D to znak, ze czas na melanz jutro.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: drzwi otwarte

Post autor: Padre Morf »

doktorka pisze:mam wrazenie ze pediatria to tylko i wylacznie kupa, doslownie.
nie tylko: ja zostałem obsikany i obrzygany.
No i jedna dzidzia jak chciała wyciągnąć mi stetoskop z kieszeni wyrwała mi kieszeń ]
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

ja zostalam tylko ugryziona o_O za to systematycznie bylam doprowadzana do szalu przez matki, ciotki, babcie etc w przychodni.
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: drzwi otwarte

Post autor: brucelolscot »

wracając do tematu chciałbym się zapytać czy ktoś orientuje się jaki ma być program tych otwartych drzwi albo jak było w tamtym roku ? w każdym dniu jest to samo czy co innego? Wszystko jest tylko w jednym budynku ?i czy warto pójść i zobaczyć to co maja do pokazania czy etam ? zależy mi na tych informacjach bo nie wiem czy sie fatygować do Poznania
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: drzwi otwarte

Post autor: Wendy »

W tamtym roku każdy wydział miał w inny dzień. W Collegium Stomatologicum byłystoiska", na których rozdawali masę ulotek i odpowiadali na pyt. przyszłych studentów. No i w centrum konferencyjnym(?) było jakieś spotkanie, chyba z niektórymi osobami z władz uczelni, ale na nim pojawiło się brdzo mało zainteresowanych
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

nie polecam, drzwi otwarte to nuda i nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości