drzwi otwarte

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: drzwi otwarte

Post autor: rigor mortis »

Fakt, na drzwi otwarte można iść, jeśli chce się o coś popytać osoby już studiujące. Ale po co, skoro można wejść chcoiażby na forum Pulsu i tam spytać. Bądź też kogoś tutaj na forum.
Zresztą, nie warto też polegać na tym, co inni mówią, bo często ludzie prezentują skrajne i przeczące sobie opinie o tych studiach. Także najlepiej samemu się przekonać ]
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

no wlasnie, nuda, lepiej sobie idzcie na fajna impreze zamiast fatygowac sie do Poznania na drzwi otwarte, szkoda czasu i kasy]
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: drzwi otwarte

Post autor: rigor mortis »

Ewentualnie do Poznania na imprezę przyjedźcie ]
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: drzwi otwarte

Post autor: dragonka »

Czuję się zaproszona. To kiedy?

(na drzwi otwarte i tak się wybieram bo może dla was to jest chleb powszedni ale jednak nie odpuszczę okazji żeby zobaczyć jak to wygląda)
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: drzwi otwarte

Post autor: brucelolscot »

dragonka pisze:(na drzwi otwarte i tak się wybieram bo może dla was to jest chleb powszedni ale jednak nie odpuszczę okazji żeby zobaczyć jak to wygląda)
ja tez bede napewno
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: drzwi otwarte

Post autor: KuBuS »

bylem, widzialem i stwierdzilem: musze tam sie dostac!
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: drzwi otwarte

Post autor: a_niap »

KuBuS pisze:bylem, widzialem i stwierdzilem: musze tam sie dostac!
O ile oczywiscie pokazali to co naprawde czeka sudentow Bo niestety sa uczelnie 9np: WUM) ktore na dniach otwartych ujawniaja swojabardziej reprezentatywna część, potem rzeczywistosc okazuje sie inna.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: drzwi otwarte

Post autor: KuBuS »

jestem tego swiadom, ale na szczescie mialem przyjemnosci porozmawiac z studentami, i zrobili na mnie dobre wrazenie okazuje sie ze (prawie) wszystko to mity typubrak wolnego czasu , itp. jest pozytywnie:)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: drzwi otwarte

Post autor: dragonka »

Też byłam, w czasie prezentacji farmacji Szczerze mówiąc to nie było o wiele więcej niż już wiedziałam, szczególnie że raczej jestem już zdecydowana, ale moje koleżanki sie przekonały. W sumie było ok.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: drzwi otwarte

Post autor: ulala »

dragonka, i na co się zdecydowałaś?
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: drzwi otwarte

Post autor: dragonka »

Składam na farmację. I nie chce na tym poprzestać, ale o to będę się martwiła później.
Mam nadzieję, że nie poczuję, że minęłam sie z lekarskim powołaniem ] Ehh
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: drzwi otwarte

Post autor: brucelolscot »

Tez bylem zwiedziłem trochę inaczej sobie to wyobrażałem :p ale i tak tam będę składał na lekarski :P
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

a_niap pisze:O ile oczywiscie pokazali to co naprawde czeka sudentow


oczywiscie, ze pokazli tylko to, co jest mile i ladneD
KuBuS pisze:okazuje sie ze (prawie) wszystko to mity typubrak wolnego czasu , itp. jest pozytywnie:)
no jesli chodzi o samo studiowanie, to wiele rzeczy jest mitem, chociaz na Twoim miejscu przyjelabym poprawke na to, ze rozmawiales ze studentami bodajze z 3 roku ( w sumie zalezy o ktorej godzinie byles), ktorzy na chwile obecna maja luz i sie obijaja i zapomnieli juz, jak bylo milo na 1 i 2 roku]

no ale powodzenia!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości