dużo nauki ?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
katrina1230
Posty: 44
Rejestracja: 15 lip 2011, o 12:47

dużo nauki ?

Post autor: katrina1230 »

Dużo jest roboty na biologii, w sensie czy nauka zajmuje całe dnie, czy jest czas na drobne przyjemności ? Zastanawiam się ciągle nad biologią i chemią i nie wiem co wybrać. Oczywiście nie kieruje się ilością nauki, bo liczę się z tym, że dużo pracy mnie czeka, pytanie to zadaję z czystej ciekawości
yaiaa
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2011, o 22:26

Re: dużo nauki ?

Post autor: yaiaa »

ogólnie materiału jest sporo, ale ilość nauki zależy od uczelni/ prowadzących.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: dużo nauki ?

Post autor: Trzyszcz »

Czasu starczy nawet na mniej drobne przyjemności ^^
schizotymia
Posty: 4
Rejestracja: 24 lip 2011, o 14:51

Re: dużo nauki ?

Post autor: schizotymia »

Zdania są podzielone - zależy od prowadzących i przerabianego materiału, od tego jak idzie Ci nauka i jakie masz wymagania wobec siebie ("byleby do przodu czy coś więcej) i oczywiście - na jakie przyjemności chcesz mieć czas. Jedno jest pewne - kolokwium można zawsze poprawić
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: dużo nauki ?

Post autor: Trzyszcz »

Zależy w jakim sensie podzielone. Zdecydowanie nie można powiedzieć, że nauka zajmuje cały dzień! No chyba, że bezpośrednio (dzień przed) przed dużym kołem, albo w czasie sesji. Ale to też zależy od tego jakie chcesz oceny i jak szybko przyswajasz itp.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość