DUŻY POKÓJ DLA DWÓCH OSÓB przy Piastowskiej

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
hellobeti
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2015, o 22:37

DUŻY POKÓJ DLA DWÓCH OSÓB przy Piastowskiej

Post autor: hellobeti »

Cześć!

Moja siostra (na politechnice) i ja (1 rok, lekarski) szukamy dwóch osób do drugiego pokoju w mieszkaniu, które chcemy wynająć. Cena 550+75(rachunki z internetem) za osobę.

Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piastowskiej. PWr, WUP i AM są naprawdę blisko. Pokój do wynajęcia ma ok. 24m2, wysoki sufit i balkon, więc jest naprawdę bardzo dużo przestrzeni. Moja siostra mieszkała w tym lokum już w tamtym roku i była bardzo zadowolona. Wcześniej mieszkanie było wynajmowane przez 5ciu tych samych studentów przez całe 5 lat ich studiów! Przy zamkniętych oknach jest cisza, mimo bliskości ruchliwej ulicy. Mieszkanie jest stosunkowo ciepłe, z 4 stron są inne mieszkania. Moja siostra prawie w ogóle nie musiała grzać w zimie. W mieszkaniu znajduje się, prócz dwóch pokoi, mała kuchnia, łazienka, spory przedpokój i mini pokoik z biurkiem i łóżkiem (w tamtym roku mieszkał tam znajomy, ale nie ma tam okna, więc pokoik będzie najprawdopodobniej pusty, do nauki nocami, żeby nie przeszkadzać drugiej osobie ).

Ponieważ obie mamy wymagające studia, to oczekujemy, że nasi współlokatorzy będą to respektować i szanować czas na naukę. Ale kiedy wszyscy będziemy mieli wolne, to jak najbardziej możemy coś razem urządzić czy wyskoczyć w plener

Piszcie do mnie na: [at].com a wyślę wam zdjęcia i odpowiem na wszelkie pytania. Ja się zachwyciłam mieszkaniem, bo naprawdę ma fajny klimat
Załączniki
11774823_842148952533719_2128148891_n.jpg
hellobeti
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2015, o 22:37

Re: DUŻY POKÓJ DLA DWÓCH OSÓB przy Piastowskiej

Post autor: hellobeti »

OGŁOSZENIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości