Egzamin gimnazjalny 2009/2010r. - przygotowania w szkole.

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Mireksam
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2014, o 17:52

Re: Egzamin gimnazjalny 2009/2010r. - przygotowania w szkole

Post autor: Mireksam »

hmm to wam zazdroszczę podejścia na luzie ja mialam stresa ogromnego a do tego brak czasu na prezentację maturalna dobrze że znalazlam w sieci ludzi którzy mi pomogli [mod] , jak by ktoś był zainteresowany skorzystać z takich dobrych rad fachowych pomocy to podam numer na pewno każdy uzyska pomoc , trzymajcie się
MonikaK
Posty: 4
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:50

Re: Egzamin gimnazjalny 2009/2010r. - przygotowania w szkole

Post autor: MonikaK »

Chyba ktoś tu nie jest na bieżąco. Od tego roku nie ma prezentacji maturalnych! Teraz będzie losowanie tematu i odpowiedź z marszu także żadne prezentacje maturalne się nikomu nie przydadzą. Radzę przysiąść przy książkach i przypominać sobie . Chociażby ogarnąć książkę

Kod: Zaznacz cały

wsip.pl/oferta/cykle/szkoly-ponadgimnazjalne
polski matme itd. Fajnie opisane. polecam
michuu

Re: Egzamin gimnazjalny 2009/2010r. - przygotowania w szkole

Post autor: michuu »

Warto poćwiczyc przed egzaminem gimn. Ja juz od dłuższego czasu korzystam z różnych arkuszy ale chyba najlepsze są z wsipu. Mam tez repetytoria, część kupiłem a część dostałem. I tak ok 30 min dziennie sobie ćwiczę :) Był u nas w szk ostatnio przedstawiciel z wydawnictwa wsip i dostaliśmy kody z 50% rabatem. Wystarczy w ich sklepie wpisac R980041 i jest super tanio.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości