Egzamin gimnazjalny 2013

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

Ja też najbardziej boję się przyrodniczych Głównie fizyki. Dobrze, że u mnie jest biol-chem, a nie biol-chem-fiz
Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Fify715 »

Polecam testy ze WSiPu, bo tam masz działami, czyli np. jak ja mam z chemii taki egzemplarz, to jestem słaba z soli, to mam cały test, żeby sobie powtórzyć itd. Sprawdzisz co już umiesz, a co jeszcze musisz powtórzyć )
Ja boję się najbardziej przyrodniczych, bo na nich mi najbardziej zależy. A polski, historia czy angielski, to rybka ] Matma też ważna, ale gównie to przyrodnicze
Mi również marzy się biol-chem w mojej miejscowości, ale niestety tam jest fizyka rozszerzona, więc nikłe szansę, abym tam poszła. Ewentualnie biol-chem w miejscowości oddalonej o 40 km, bez rozszerzonej fizyki. Ale ta stancja lub bursa. ehh
Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

Może rozszerzona fizyka nie będzie taka zła Musisz popytać ludzi. W moim LO jeszcze dwa lata temu był biol-chem-fiz, teraz na szczęście znieśli fizykę, z czego jestem niezmiernie uradowana Bursa w sumie też ok Chociaż ja wolałabym poczekać na takie ekscesy to czasu studiów Myślę, że jeśli ktoś chce się uczyć to w bursie też wytrzyma. Chyba, że to kwestia finansowa albo ktoś nie ma ochoty na wyjeżdżanie poza swoją miejscowość.
W każdym razie, życzę dobrego wyboru
wakadaka

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: wakadaka »

Ja mam już cały egzamin gimnazjalny 2013 z odpowiedziami :) Polecam Wszystkim!
Monia

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Monia »

egzamin gimnazjalny coraz bliżej. czuję, że nic nie umiem. jestem z Poznania.
zaczynam wariować, nie mogę spać po nocach załamuję się i poddaję. najbardziej martwi mnie to, że te testy mi źle idą, a ja wcale nie jestem złą uczennicą i chodzę niby do dobrej szkoły. to ja już widzę jak napiszą te testy przeciętni uczniowie z jakiejś wioski czy coś. masakra - ci ludzie zwariowali. najgorsze, że przez te głupie testy mogę się nie dostać do LO. a na ocenach wcale nie nadgonię, bo w mojej szkole jest bardzo wysoka procentówka ( 5 od 95%, a 6 jest niemożliwe, tylko ze sprawdzianów, ale trzeba mieć 100% dobrze) i zaniżają nam przez to oceny. Wszystko jest do d*py! Mam tego dosyć. To mnie po prostu przerasta. Oni chyba nawet nie wiedzą jaki stres nam serwują i po co to? Czy nie wystarczy, że ktoś chcę się uczyć - iść do LO, potem na studia? Muszą nas tak testować? Potem wyląduję w jakimś badziewnym LO i co dalej? Ich to nie obchodzi. Po za tym nie zawsze wyniki takich testów idą w parze z tym jaki uczeń jest dobry. Masakra - dużo można by pisać. By the way: dobry upust dla emocji. :)

A jak wy się czujecie 2 tygodnie przed testami? Ja chyba zwariuje. Boję się tylko , że zbuntuję się, poddam i to bd najgorsze. a tak może być. Jestem do niczego. Najgorszy bd drugi dzień matma i przyroda.
Trzymajcie się wszyscy trzecioklasiści, może to zabrzmi głupio, ale Niech Bóg ma nas w swojej opiece". :)

Teraz tylko już możemy się uczyć i czekać na śmierć. Pozdrawiam, Monia. :))
Awatar użytkownika
Ath
Posty: 92
Rejestracja: 1 lis 2010, o 07:58

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Ath »

w mojej szkole jest bardzo wysoka procentówka ( 5 od 95%, a 6 jest niemożliwe, tylko ze sprawdzianów, ale trzeba mieć 100% dobrze)
oj tam, nie jest jakaś szczególnie wysoka u mnie jest tak samo, z tą różnicą, że 6 za sprawdzian tylko, gdy nauczyciel uzna, że było w tym sprawdzianie coś wykraczające poza program, a to się rzadko zdarza.

co do egzaminu, to piszę tylko część humanistyczną chciałabym powtórzyć sobie historię, ale póki co nie miałam czasu, bo nam wciskają masę sprawdzianów przed tym egzaminem. przez to będę miała na tę historię tylko jeden weekend. wosu chyba powtarzać nie będę bo czasu szkoda. co do polskiego, to tutaj chyba nie da się przygotować, trzeba tylko mieć nadzieję, że pytania do tekstów będą tak sformułowane, żeby nie było żadnych wątpliwości. a te pytania niestety często zdarzają się takie, że można je na wiele sposobów rozumieć. trochę boję się wypracowania, mimo że one zazwyczaj nie są trudne. ale sytuacja, gdy mam przed sobą pustą kartkę i 45 minut na napisanie czegoś, wywołuje u mnie lekką panikę i kompletnie nie mogę się przez to skupić. na egzaminie rok temu miałam właśnie taką schizę, w ogóle nie przychodziły mi do głowy żadne argumenty, ostatecznie napisałam tam jakieś bzdury o kampanii syf/syzyf i parę innych głupot. najśmieszniejsze jest to, że dali mi za to maks punktów. no cóż, w tym roku też liczę na trochę częścia
jeszcze tydzień został, więc miłej nauki
michał74

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: michał74 »

Witam,

Jestem w posiadaniu testów na egzaminy gimnazjalne w 2013 roku.Proszę o kontakt ze mną tylko zdecydowane na współprace osoby!

michal.[at].pl
Karols

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Karols »

[code]egzamingimnazjalny-2013.blogspot.com[/code]
zapraszam! Przeciek arkuszy: humanistyczne, ścisłe i języki obce! Wszystko za darmo na blogu, wejdź, zobacz i dostań się do wymarzonej szkoły! :)
Iga Ma
Posty: 9
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:36

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Iga Ma »

I po testach Jak Wam poszło
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Bioguah0 »

No i nie było najgorzej

takie moje przeliczenie:
niemiecki- 92,5%
matma- 90% (z zamkniętych)
historia- 70%
polski- 85%
przyrodnicze- 96%
Awatar użytkownika
Hipstęł
Posty: 119
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:47

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Hipstęł »

angielski 92,5%
polski ok. 90% (niepewność wynikająca z obecności otwartej formy wypowiedzi)
historia 85%
matma 100%
przyroda 100%
Awatar użytkownika
Bioguah0
Posty: 371
Rejestracja: 12 mar 2013, o 19:04

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: Bioguah0 »

Hipst&#x119&#x142 pisze:angielski 92,5%
polski ok. 90% (niepewność wynikająca z obecności otwartej formy wypowiedzi)
historia 85%
matma 100%
przyroda 100%
Dobre wyniki
Awatar użytkownika
rafis100
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2012, o 16:07

Re: Egzamin gimnazjalny 2013

Post autor: rafis100 »

Angielski-80%
Polski 70-75%
Matematyka 85-95%
Historia 80%
Przyroda 86 lub 90%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości