egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
nuteelka
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 09:32

egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: nuteelka »

hej! za rok będe zdawała egzamin gimnazjalny. Z polskiego jestem dobra i raczej na pewno sobie sama poradze ale z częscia przyrodniczą gorzej, jeszcze zależy z jakiego przedmiotu ale np biologi to nam babeczka prawie nic nie tłumaczy tylko kaze przepisywac podręcznik :[ Zalezy mi na dobrym wyniku bo mam upatrzone dobre liceum w Krakowie do którego bardzo bym się chciała dostać na profil humanistyczny, dlatego już teraz się trochę sama przygotowuję. Podpowiedzcie jak mogę się sama uczyć inaczej niż z podręczników i notatek
salatkagrecka
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2017, o 11:36

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: salatkagrecka »

ksiązki z których sie uczycie powinny ci wystarczyc bo tam są całe podstawy programowe zawarte i to czego sie wymaga do egzaminu, nie wiem co byś jeszcze chciała
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: Mårran »

nuteelka pisze:inaczej niż z podręczników i notatek
Możesz czytać z internetu, ale tu najpierw radziłabym dobrze przejrzeć podręcznik i testy, żeby wiedzie, czego szukać.
Pani Buka
LABkursy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2015, o 14:27

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: LABkursy »

Bardzo dobrze, że odpowiednio wcześnie bierzesz się za naukę, z takim zaangażowaniem i dobrym przygotowaniem na pewno dostaniesz się do wymarzonego liceum Oprócz nauki z podręczników przydatne mogą być dobre filmy dokumentalne z zakresu biologii czy chemii. Większość ludzi ma pamięć wzrokową, więc obejrzany materiał może lepiej zapaść w pamięć niż sama tylko teoria. Możesz również skorzystać z kursu przygotowującego do egzaminu. W naszym Laboratorium Wiedzy przy ulicy Sławkowskiej organizujemy 7-miesięczne kursy, na które serdecznie Cię zapraszam. W ofercie znajduje się na przykład kurs z części przyrodniczej, zawierający po 2 godziny zegarowe tygodniowo z biologii, chemii, fizyki i geografii. Szczegóły znajdziesz pod tym adresem: [mod], a jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.
nuteelka
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 09:32

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: nuteelka »

Ciekawe, nie wiedziałam ze są takie kursy, myślałam że tylko indywidualnie z korepetytorem można sie umawiac w razie takich potrzeb, a w grupie to jednak dużo fajniej, troche jak w szkole ale kameralniej tylko czy to da sie łatwo pogodzić ze szkołą.
LABkursy
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2015, o 14:27

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: LABkursy »

W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe – wszystko zależy od preferencji. Im więcej osób, tym niższa cena, więc jeżeli przyjdziesz na przykład z koleżanką, zapłacicie mniej Czas odbywania zajęć ustalamy z kursantami tak, aby nie kolidowały z lekcjami i innymi aktywnościami.
nuteelka
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 09:32

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: nuteelka »

Świetnie, wrócę do tematu po wakacjach, dziękuje
Marta2
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2017, o 17:50

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: Marta2 »

Teoretycznie powinien wystarczyć podręcznik, ale moja siostra, która teraz zdaje egzaminy obłożyła się różnego rodzaju repetytoriami itp. Twierdzi, że żeby zdobyć wystrczającą ilośc punktó, sam podręcznik nie wystarczy.
Evanti
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2017, o 14:20

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: Evanti »

A jakimi na przykład repetytoriami? Bo szukam czegoś pomocnego najlepiej z przyrodniczych bo sama zdaje za rok.
Veroniccc
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2017, o 21:41

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: Veroniccc »

Hej. Jestem tutaj nowa.
Ja również w tym roku pisze egzamin gimnazjalny. Kiedy planujesz zacząć jakieś przygotowania? Od razu we wrześniu czy później?
Veroniccc
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2017, o 21:41

Re: egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Post autor: Veroniccc »

Heej znowu
nuteelka jak przygotowania?
Szkoda że ten temat nie żyje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości