egzamin gimnazjalny

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Marcinek1
Posty: 125
Rejestracja: 24 sie 2006, o 21:19

egzamin gimnazjalny

Post autor: Marcinek1 »

witam
niedlugo mam egzamin gimnazjalny od ktorego zalezy nie wiem czy wiecej niz 70%
rozwiazuje testy itp . ale martwie sie o wynik (
Pozdro
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Kiara »

I mi to mówisz?
Nas w szkole straszą,że mamy się uczyć,bo nigdzie się nie dostaniemy.Codziennie bredzą o szkołach,czy już jakieś wybraliśmy.Szkoda gadać.Na kółku języka polskiego to gadamy zamiast robić zadania a na matematyce zostajemy po lekcjach.Dyrektorka męczy nas geografią .Ale chłopacy nie mają jeszcze tak źle.Dziewczyny chcą pójść do dobrego liceum a potem dalej w świat.
Marcinek1
Posty: 125
Rejestracja: 24 sie 2006, o 21:19

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Marcinek1 »

ja tez chce do dobrego LO , tylko po probnym zauwazylem ze mialem malo pkt , a ci co olewaja wiecej .Mysle ze to przez to ze czlowiek sie stresuje i wogle a oni maja wszytsko gdzies.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Kiara »

Popieram.Mi też na próbnych nie poszło najlepiej.Spodziewałam się lepszego wyniku:pociesza mnie jednak fakt,że byli odemnie gorsi.W planach także miałam Lo ale teraz to już nic niewiem.Małe pytanko:gdzie pójść?Technikum czy Liceum?
Marcinek1
Posty: 125
Rejestracja: 24 sie 2006, o 21:19

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Marcinek1 »

LO- ja przynajmnie tam zamierzam isc
mesene
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2007, o 17:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: mesene »

Mnie też w najbliższej przyszłości czeka egzamin. Hmmm. martwi mnie to, ze się tym wogóle nie martwię Ale na serio - jakoś nie myslę jeszcze o tym. Może to spowodowane tym, żer jeszcze nei dostalamkopniaka", bo nie pisałam próbnego testu?
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Kiara »

Ja pisałam próbny.Ale podobno ten prawdziwy zawsze jest łatwiejszy.Niewiem czy to prawda ale każdy rocznik to potwierdza.Ja jeszcze w drugiej gimnazjum miałam test próbny więc już mam wszystko w .Zanudzają nas.Pozatym,chciałabym mieć twoje nastawienie mesene, .
mesene
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2007, o 17:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: mesene »

Miałam próbne w pierwszej i drugiej klasie. Nie poszło mi najgorzej więc w pewnym stopniu ufam tamtym wynikom Tegorocznego próbnego nie pisałam, bo akurat złapało mnie zapalenie płuc (sylwester w szpitalu ), ale widzialam te zadania, no i .kosmos
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Kiara »

Kosmos.Masz rację.Szkoda,że testy cię ominęły,mogłabś popróbować swoich sił.Ale raczej nabawiłabyś się tylko niepotrzebnego stresu.
mesene
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2007, o 17:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: mesene »

Jakoś niespecjalnie żałuję, ze mnie ominęły
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Kiara »

Heh.
No cóż.Mnie te próbne tylko jeszcze bardziej zmartwiły.Ale czas pokaże.Dzisiaj się okazało,że nauczyciele podali nam zły termin testów Normalnie.Żałować ich.
Ewita
Posty: 168
Rejestracja: 23 mar 2007, o 20:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Ewita »

Kiara pisze:Dzisiaj się okazało,że nauczyciele podali nam zły termin testów
o szoczek

moje próbne to był koszmar. nie spodziewałam się tak słabego wyniku. mam nadzieję ze na prawdziwych będzie o wiele lepiej
mesene
Posty: 72
Rejestracja: 16 sty 2007, o 17:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: mesene »

Spójrzcie na to tak - wiele osób miało słabe wyniki. To wiele wyjasnia, bo widocznie ten test był strasznie trudny. Jeśli ten też będzie trudny to nie tylko wy go zawalicie, ale ludzie z całej Polski! Zreszta, moja mama zawsze powtarza, ze nie warto się martwić na zapas.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości