Egzamin z histologii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

Re: Egzamin z histologii

Post autor: 7magdalenka7 »

Oj no już im tak nie ujmujcie, oni też nie mieli lekko.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: Egzamin z histologii

Post autor: italico »

Dokładnie, dla kogoś egzamin może być trudny, dla kogoś łatwy.
Awatar użytkownika
Gajuta
Posty: 136
Rejestracja: 22 sty 2011, o 09:35

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Gajuta »

Pozwolicie, że odkopię temat? Z czego się uczyć na egzamin z histologii? Chodzi mi o teorię.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Ziomek123 »

Najlepiej ze wszystkiego (Sawicki, Cichocki, wykłady, prelekcje).

Nie słuchaj farciarzy, którzy nic się nie uczyli i zdali na Zablu - albo kłamią, albo mają ogromne szczęście i powinni grać w lotka.

EDIT a nie sorry, ty jesteś na stomie, także zabel spokojnie wystarczy

PS. to jest podforum dla lekarskiego.
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

Re: Egzamin z histologii

Post autor: 7magdalenka7 »

Ziomek123 pisze:Najlepiej ze wszystkiego (Sawicki, Cichocki, wykłady, prelekcje).

Nie słuchaj farciarzy, którzy nic się nie uczyli i zdali na Zablu - albo kłamią, albo mają ogromne szczęście i powinni grać w lotka.

EDIT a nie sorry, ty jesteś na stomie, także zabel spokojnie wystarczy

PS. to jest podforum dla lekarskiego.
Złośliwość level hard
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: Egzamin z histologii

Post autor: adu93 »

Odświeżę temat: czy na drugim terminie z histologii z kolokwium semestralnego można spodziewać się giełdy? Jak to było w poprzednich latach?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Egzamin z histologii

Post autor: wojtass »

nie wiem jak było rok temu, ale 2 lata temu wcale nie było czegoś takiego jak kolokwium semestralne, każde koło miało 1 termin, więc tylko jeden rocznik może Ci odpowiedzieć
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Egzamin z histologii

Post autor: pistolet007 »

up,
Pytania:
Jak jest z praktycznym? Ile osób go nie zdaje? Można trafić na mix 5 trudnych preparatów czy raczej dają tak trochę łatwych, a trochę trudniejszych do rozpoznania?
Teoria: wiadomo hardcore, ale może zaczęły w zeszłym roku wchodzić jakieś giełdy? Pytania trudne = próg w miarę niski? Czy są punkty ujemne za zle odpowiedzi? Mając ile punktów + z kolokwiow można z trochę większym spokojem liczyć na ten egzamin?

Awatar użytkownika
Ajihat
Posty: 83
Rejestracja: 29 gru 2013, o 13:20

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Ajihat »

Szkiełka na preparatach miksują, ale prawda jest taka że niektórzy do końca nie wiedzieli co dostali. Ja np dostałem preparaty na szkiełkach których wcześniej nie widziałem na zajęciach ( inny kolor, inny skrawek, nie wiem inne). Ja miałem +13 chyba punktów, uczyłem się z Zabla głównie i dostałem 3,5, dodatkowo lekko ściągając. Powiem tak, ten egzamin to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkałem. I praktyki w tamtym roku nie zdało całkiem sporo osób. Mówię tutaj sporo czyli gdzies 10-30 osób, chyba nie pamiętam dokładnie.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Lektom »

Ajihat pisze:Powiem tak, ten egzamin to najgorsze co mnie do tej pory w życiu spotkałem.


Na praktyce losują preparaty niezależne, nikt nie patrzy, że : o ten zestaw ma dwa trudne preparaty to dorzucimy tarczycę, którą rozpozna każdy Life is brutal.

Teoria - mi wystarczył Zabel i lekko doczytany Sawicki i 7 punktów dodatnich na 3,5 w I terminie. Giełdy wchodzą bardzo słabo ale jednak z 6 pytań na 50 czy 60 się powtórzyło więc zawsze warto coś przerobić:) U nas nie było punktów ujemnych za błędną odpowiedź.
Powodzenia życzę:) Poczekajcie na farmę
Sindbad95
Posty: 37
Rejestracja: 24 sie 2012, o 01:40

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Sindbad95 »

Mam pytanie (oczywiście nie, żebym planował )) ale wiecie może ile kosztuje repeta z histologii? Słyszałem już różne wersje 3, 5, 8, 10 tys xd jestem ciekaw, która wersja jest prawdziwa.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Ziomek123 »

zarzadzenie_75_2014.pdf
(2.04 MiB) Pobrany 46 razy
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Egzamin z histologii

Post autor: Aksolotl »

Ale straszycie czyli pytania skąd są właściwie, Sawicki, stary Zabel? Poza tym, że standardowo z dupy. Jak oni dają radę co roku wymyślać kilkadziesiąt nowych z tych książek, ech
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości