Egzamin z łaciny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
loserkidkaa
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:31

Egzamin z łaciny

Post autor: loserkidkaa »

Słyszałam że Akademia Medyczna we Wrocławiu organizuje dla nowych studentów egzamin z łaciny którego pozytywne zaliczenie zwalnia z obowiązku uczestniczenia w wykładach z tego języka no i oczywiście z późniejszych egzaminów:) ktos wie coś może o tym więcej?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: gosiaczek;) »

A skąd takie info? Nic nie słyszałam o czymś takim.
loserkidkaa
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2007, o 21:31

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: loserkidkaa »

W zeszłym roku mieliśmy wizyte studenta medycyny (pierwszorocznego) który do tego egzaminu podchodził :] JEdnak był bardzo nieśmiały i niewiele udało mi sie od niego wyciągnąc. Może tutaj ktoś bedzie cos wiedział]
theaa
Posty: 8
Rejestracja: 3 lip 2008, o 20:45

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: theaa »

a to ciekawe.
a to gdzie w końcu łacina na świadectwie zwalnia z uczestnictwa w zajęciach z łac na studiach?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: gosiaczek;) »

nie do końca. To zależy od uczelni, niektórzy tak robią, inni zwalniajątylko z wykładów.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: Batha »

ocena z łaciny może zwolnić. jak ktoś ma napisaneuczestniczyła to musi normalnie na zajęcia chodzić
Kropka1811
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2008, o 11:26

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: Kropka1811 »

z tego co sie dowiedziałam to ponoć we Wrocławiu od zeszłego roku jeśli ktoś miał ocenę z łaciny na świadectwie to był zwolniony z zajeć ale musiał zapisać się na kolokwium.informacja jest nie do końca sprawdzona. jak się dowiem to napiszę:)

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 21:24 ]
No więc z tego co się zdołałam dowiedzieć to jest tak.jeśli ktoś miał łacinę w liceum może iść do babki na pierwszych zajęciach i pogadać na temat egzaminu z języka. Ona podaje zakres materiału z jakiego trzeba się przygotować i daje chyba jakieś 3 tyg. czasu na przygotowanie. Trzeba to na ileś tam % zaliczyć żeby można było być zwolnionym z zajęć. Moim zdaniem opłaca się podejść do takiego egzaminu bo nic się nie traci a można zyskać trochę wolnego czasu ja jak najbardziej spróbuję
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: Cheaxie »

łacina jest tylko na pierwszym roku?
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Egzamin z łaciny

Post autor: shisha pangma »

tak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości