ekologiczna gra komputerowa - konkurs wiedzy

Olimpiady i konkursy w gimnazjum. Konkursy dla gimnazjalistów w 2010 i 2011
fundacjazh1
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2014, o 10:55

ekologiczna gra komputerowa - konkurs wiedzy

Post autor: fundacjazh1 » 28 lut 2014, o 10:58

ERP Batteries zachęca uczniów w wieku 13-16 lat do zagrania w grze internetowej „Wielka zbiórka elektrośmieci i zużytych baterii”.

Zadanie polega na osiągnięciu jak najwyższego wyniku w grze „Wielka zbiórka elektrośmieci i zużytych baterii”. Przypominamy, że na wynik składa się liczba zużytych baterii, uzbieranych w jak najkrótszym czasie i tylko po udzielaniu poprawnych odpowiedzi na pytania z wiedzy ekologicznej.

W trakcie trwania konkursu będzie tworzona lista rankingowa graczy. Pierwszych dziesięciu graczy, którzy zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zestawy nagród. Jak w każdej rywalizacji trzeba mieć przeciwnika. Dlatego do rozgrywki mogą zasiąść najmniej dwie osoby, a najwięcej cztery.

Rejestracja do konkursu jest bardzo prosta. Wystarczy wejść w panel gracza na: http://www.erp-recycling.pl/dzieci/gra/ i podajać swój aktualny adres e-mail.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi odbiorców na społeczny obowiązek właściwego postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zużytymi bateriami, z poszanowaniem zasobów środowiska naturalnego.

Więcej informacji: pawlak@zielonyhoryzont.org.pl

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości