Elektroradiologia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

Qwedsa, jakie kierunki? I tu w gda czy w innych miastach?
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Elektroradiologia

Post autor: Qwedsa »

Tak, w Gdańsku na UG. Tam najlepiej bo mam najbliżej, ew. Olsztyn jak pisałam wcześniej z tą biotechnologią inżynierską. Tak btw to na UWM nie ma progów, więc nie będę płacić w ciemno - nawet nie wiesz czy się dostaniesz. Nie mam pojęcia co i na ile tam wymagają.

Kierunki? Bioinformatyka, fizyka medyczna. Trochę matematyki (w końcu na wydziale matematyczno-fizyczno-informatycznym), ale dam radę.
pappitka
Posty: 34
Rejestracja: 11 sie 2015, o 16:40

Re: Elektroradiologia

Post autor: pappitka »

Qwedsa, ja własnie nigdy nie byłam dobra z chemii, ale szczerze mówiąc, to, co się działo na biotechnologii mnie totalnie przerosło, dodatkowo fizyka, której tez zupełnie nie ogarniam, matma rzecz jasna, również była, ale z matma jakoś problemow nie mam, najgorzej z chemia i fizyka:(
pappitka
Posty: 34
Rejestracja: 11 sie 2015, o 16:40

Re: Elektroradiologia

Post autor: pappitka »

Dziewczyny, sporo Wam brakuje do dostania się na elektroradiologie?
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

Mi 39 osób
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Elektroradiologia

Post autor: Qwedsa »

Mi też około tyle.
Ja z matmy się trochę obawiam, z fizyki zawsze coś można wymyślić. Na fizyce medycznej jest więcej anatomii i tych medycznych przedmiotów (chemia medyczna np.) więc pewnie wybiorę to.
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Elektroradiologia

Post autor: Qwedsa »

Teska a ty nie chciałabyś się przepisać?. Co chcesz robić po biologii?
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

Nie mam zamiaru iść na żadne fizyczno/matematyczne rzeczy. Dlatego chciałam na gumed, no ale cóż. Świat się nie kończy, zawsze mogę spróbować w przyszłym roku znowu.

Po biologii? Jak się dobrze zakręcę i w zależności od tego jaką wybiorę specjalizację, to trochę tych ścieżek jest. Po za tym zawsze można pracować w czymś podobnym, nie koniecznie całkowicie w zawodzie.

W każdym razie w przyszłym roku spróbuję jeszcze raz, jak się nie uda to już zostanę na biologii, bo nie mam zamiaru mieć 3 lat w plecy.
Awatar użytkownika
Qwedsa
Posty: 73
Rejestracja: 15 lip 2015, o 22:31

Re: Elektroradiologia

Post autor: Qwedsa »

Na niektorych uczelniach elektroradiologia jest specjalizacja fizyki medycznej, wiec moze to byc dobra aleternatywa

Jak dla mnie po biologii najpewniejsze jest nauczanie: w szkolach lub kariera naukowa. W przyszlym roku mozliwe ze tez bede, jak nie dostane sie teraz. Skoro prog moze wzrosnac o prawie 100%, to wszystko jest mozliwe xd

Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

Też myślałam o tym, by ew zostać nauczycielem biologii albo przyrody w podstawówce. Ew iść na coś związanego z biologią człowieka albo in vitro.
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

No i po ptakach. Tak liczyłam na to, że może ktoś po rezygnuje, ale cóż.
mmmmmm
Posty: 66
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:36

Re: Elektroradiologia

Post autor: mmmmmm »

Tescka, czyli z czego nie porezygnowali, ta elektroradiologia?
W takim razie na co idziesz?
Awatar użytkownika
Tescka
Posty: 356
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 11:50

Re: Elektroradiologia

Post autor: Tescka »

Z niczego chyba nie po rezygnowali. W każdym razie ile mi brakło tyle mi brakuje więc pozamiatane P Zostaję na biologii
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość