Elektroradiologia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
zjebalammature
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:17

Re: Elektroradiologia

Post autor: zjebalammature »

witam, przejrzałam juz chyba całe forum w poszukiwaniu progow z ubieglego roku na wum na dietetyke, techniki dent, i elektroradiologie, jesli ktos takowe zna, prosze o podanie, punktacji.
czerwonyolowek
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:24

Re: Elektroradiologia

Post autor: czerwonyolowek »

No właśnie, błagam niech się ktoś zlituje i takie chociaż orientacyjne progi na elektro na wum poda, bo to jakaś totalna masakra, nikt nic nie wie. A wiadomość o tym, że na wum na elektro przypada ponad 8 osób na jedno miejsca wcale nie pomaga.
mehua
Posty: 61
Rejestracja: 15 lip 2013, o 11:18

Re: Elektroradiologia

Post autor: mehua »

ktoś idzie na wum?
Awatar użytkownika
Morbid
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2014, o 20:57

Re: Elektroradiologia

Post autor: Morbid »

czy w rekrutacji na elektroradiologię matematykę też mnoży się razy 1,4?
mehua
Posty: 61
Rejestracja: 15 lip 2013, o 11:18

Re: Elektroradiologia

Post autor: mehua »

tak, polski i język obcy normalnie, matematykę mnożysz razy 1,4
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: Elektroradiologia

Post autor: klosiek »

Witam
Właśnie dostałem powiadomienie ,że jestem 31 na liście rezerwowej (na 412 kandydatów). Mam 248,2 pkt na minimalne 258. Czy mogę liczyć że dostanę się w następnych postępowaniach rekrutacyjnych ?
mehua
Posty: 61
Rejestracja: 15 lip 2013, o 11:18

Re: Elektroradiologia

Post autor: mehua »

Spokojnie się dostaniesz, u nas pierwszy próg wynosił ok. 290, ja byłam 40 na liście rezerwowej i się dostałam, tylko poczekaj
Awatar użytkownika
Morbid
Posty: 24
Rejestracja: 16 sty 2014, o 20:57

Re: Elektroradiologia

Post autor: Morbid »

Ile osób z listy rezerwowej średnio dostaje się na studia?
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: Elektroradiologia

Post autor: klosiek »

korzenia pisze:Spokojnie się dostaniesz, u nas pierwszy próg wynosił ok. 290, ja byłam 40 na liście rezerwowej i się dostałam, tylko poczekaj
Poprawiłaś mi humor na koniec dnia. Prawdę mówiąc cały dzień chodziłem przybity. 14 lipca mam dostać kolejne informacje . Poinformuje pewnie jak dalej sytuacja się powtórzy ,chociaż mam nadzieję że z fizjoterapii będzie lepiej. Dziękuje i pozdrawiam
mehua
Posty: 61
Rejestracja: 15 lip 2013, o 11:18

Re: Elektroradiologia

Post autor: mehua »

klosiek pisze:
korzenia pisze:Spokojnie się dostaniesz, u nas pierwszy próg wynosił ok. 290, ja byłam 40 na liście rezerwowej i się dostałam, tylko poczekaj
Poprawiłaś mi humor na koniec dnia. Prawdę mówiąc cały dzień chodziłem przybity. 14 lipca mam dostać kolejne informacje . Poinformuje pewnie jak dalej sytuacja się powtórzy ,chociaż mam nadzieję że z fizjoterapii będzie lepiej. Dziękuje i pozdrawiam

Cieszę się czekaj nawet na III turę, one są co dwa dni zapewniam Cię, że na 100% się dostaniesz ja też byłam przybita, że przecież wszyscy nie zrezygnują, a jednak się udało

cichuus
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2014, o 13:24

Re: Elektroradiologia

Post autor: cichuus »

Czy na WUM-ie ma powstać elektrologia II stopnia? Trochę odstrasza mnie myśl, że po 3 latach nauki będę musiała zmieniać miasto, aby uzyskać tytuł magistra. Aktualnie jestem pierwsza na liście rezerwowej i chciałabym pójść na te studia
magda_cz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 17:30

Re: Elektroradiologia

Post autor: magda_cz »

Witam,
Mam na imię Magda i jestem studentką elektroradiologii ( od października będę na drugim roku). Czy ktoś z osób wybierających się na elektroradiologię na WUM, szuka współlokatorki do wynajęcia mieszkania w Warszawie? Bo ja właśnie poszukuję kogoś ,z kim mogłabym wynająć mieszkanie.

Z elektroradiologią wiąże się też moja działalność w różnych organizacjach studenckich. Także chętnie mogę komuś nakreślić , jak to wszystko wygląda. Pozdrawiam przyszłych pierwszaków .
magda_cz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 17:30

Re: Elektroradiologia

Post autor: magda_cz »

Odnośnie magisterki:

Pracujemy nad tym,aby uczelnia wyraziła zgodę na wprowadzenie studiów magisterskich. Jesteśmy dobrej myśli . Dziekan wyraża taką chęć, aby nam w tym pomóc.
Prężniej zacznę działać w tym kierunku od października i być może się uda. Podobno są prowadzone aktualnie rozmowy z poszczególnymi jednostkami szpitalnymi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości