Fakultety z wf-u

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
werciuch97
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 23:24

Fakultety z wf-u

Post autor: werciuch97 »

Cześć!
W tym roku rozpocznę swoją przygodę z pielegniarstwem na GUMedzie. Składając podanie była możliwość wyboru czy chcę uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego czy nie. Nie zadeklarowałam chęci uczestnictwa. Przeglądając wszystkie komunikaty natknęłam się na komunikat dot. właśnie wf-u
Studentów I roku kierunek: pielęgniarstwo i położnictwo, którzy zadeklaruja uczestnictwo w zajęciach wychowania fizycznego zostaną zapisani na fakultet z wychowania fizycznego w wymiarze 30h. (Na tych kierunkach obowiązuje fakultatywna forma zaliczenia tego przedmiotu)"

I teraz moje pytanie(a może i kilka pytań. )Bo kompletnie zglupiałam czytając ten komunikat.

-skoro nie wyraziłam checi uczestnictwa w zajęciach wf-u to też będę musiała chodzić na te fakultety?
-czy i kiedy można te fakultety wybierać?
-czy te fakultety odbywają się w tym samym czasie co te zajęcia wychowania fizycznego (tj. Skoro na planie mamy ze wf jest wtorki na 8 to czy o tej godzinie tez beda te fakultety? )
-czy odbywają się one w tym samym miejscu co normalny wf?

(Jezu ile tych czy się porobilo )

Brdzo dziękuję za pomoc, bo naprawdę jestem przerażona zbliżającym się rokiem akademickim i staram się dowiedzieć jak najwięcej istotnych rzeczy co by było łatwiej rozpocząć ten rok Jeszcze raz z całego serducha dziękuję
-
Awatar użytkownika
Anthrax
Posty: 253
Rejestracja: 31 paź 2013, o 15:18

Re: Fakultety z wf-u

Post autor: Anthrax »

Na fakultety będziesz musiała chodzić (nie wiem ile godzin jest do wyrobienia na pielęgniarstwie lub położnictwie), tylko będziesz chodziła na te, na które uda się Tobie zapisać. Zapisy są internetowe, gdzieś pod koniec października, na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy". Ile się wtedy trzeba denerwować. I jeszcze te ciągle zawieszające się serwery uczelni ^^
Fakultety odbywają się w różnych godzinach, około 2 tygodnie przed zapisami będziesz mogła przejrzeć listę i wybrać te, w które będziesz później celować. To że akurat ten WF jest na 8, to nie znaczy że wszystkie inne też na tą godzinę będą. Mogą być np. na 15, 18 itp. w inne dni tygodnia (nawet w sobotę, niedzielę) etc.
Miejsce odbywania zależy od fakultetu. WF jest chyba na Hallera, na farmacji. Fakultety mogą być właściwie w każdym budynku uczelni, chociaż pielęgniarstwo raczej będzie miało w budynku przy Tuwima
werciuch97
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 23:24

Re: Fakultety z wf-u

Post autor: werciuch97 »

Anthrax pisze:Na fakultety będziesz musiała chodzić (nie wiem ile godzin jest do wyrobienia na pielęgniarstwie lub położnictwie), tylko będziesz chodziła na te, na które uda się Tobie zapisać. Zapisy są internetowe, gdzieś pod koniec października, na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy". Ile się wtedy trzeba denerwować. I jeszcze te ciągle zawieszające się serwery uczelni ^^
Fakultety odbywają się w różnych godzinach, około 2 tygodnie przed zapisami będziesz mogła przejrzeć listę i wybrać te, w które będziesz później celować. To że akurat ten WF jest na 8, to nie znaczy że wszystkie inne też na tą godzinę będą. Mogą być np. na 15, 18 itp. w inne dni tygodnia (nawet w sobotę, niedzielę) etc.
Miejsce odbywania zależy od fakultetu. WF jest chyba na Hallera, na farmacji. Fakultety mogą być właściwie w każdym budynku uczelni, chociaż pielęgniarstwo raczej będzie miało w budynku przy Tuwima

Dziękuję baardzo!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości