Farmaceuta kliniczny

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Farmmed
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2018, o 02:40

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: Farmmed »

Jak się na tyle zgodzil to tyle ma
mgr_farm
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:24

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: mgr_farm »

Głupi ty jesteś faciu, ale jest nadzieja dla innych.
Farmmed
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2018, o 02:40

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: Farmmed »

To niby skąd na zwykłej tablicy korkowej na wydziale informacja o zatrudnieniu z wynagrodzeniem na start 3000 netto ? Więc jak czytam jak pieprzy*** za przeproszeniem o jakichś marnych 2500 brutto i to na dodatek po kilku latach pewnie pracy to aż mam ochotę zwrócić kolację.
Farmmed
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2018, o 02:40

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: Farmmed »

Nie wiem czy jacyś admini jeszcze tu figurują Ale jeżeli ktoś pod każdym postem jakiejś osoby która chce się czegoś dowiedzieć pisze ciągle jak to jest jej źle, i że każdy tak skończy to jaki to ma sens, wasza konstruktywna krytyka dawno się skończyła bo teraz komentowanie opiera się na tym że farmacja to dno itd
Admin
Posty: 149
Rejestracja: 19 mar 2015, o 18:25

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: Admin »

Farmmed pisze:
7 lip 2018, o 00:36
Nie wiem czy jacyś admini jeszcze tu figurują
To jest forum dyskusyjne. Każdy ma jednakowe prawo do wyrażania swoich opinii - oczywiście zgodnie z regulaminem.
mgr_farm
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:24

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: mgr_farm »

Farmmed pisze:
7 lip 2018, o 00:31
To niby skąd na zwykłej tablicy korkowej na wydziale informacja o zatrudnieniu z wynagrodzeniem na start 3000 netto ? Więc jak czytam jak pieprzy*** za przeproszeniem o jakichś marnych 2500 brutto i to na dodatek po kilku latach pewnie pracy to aż mam ochotę zwrócić kolację.
hehe, na ich miejscu też byś tak zrobił nawet jeśli to prawda to zatrudnią cię za te marne 3k co lekarz w 1 dzień zarobi bez łaski, a potem zwolnią, bo znaleźli kogoś za 2800. Pomyśl zanim będzie za późno, też kiedyś byłem głupi
alex123123
Posty: 101
Rejestracja: 23 lut 2013, o 23:47

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: alex123123 »

3 tys netto, w tym niewykluczone atrakcje jak: 12 godzinne zmiany jak przed powstaniem ruchu robotniczego, prawie darmowe dyżury, praca w soboty i niedziele bez liczonych nadgodzin. Oraz pewność że jeśli znajdzie się leszcz za 2700 netto, to wygra on zaszczyt pracy w tej aptece.

A w szpitalu? Redukowanie personelu apteki nachętniej do jednej (1) osoby, która jak tyranozaurus rex ogarnie cos co kiedys robiły 3 osoby. Przy tym skapstwo w wynagrodzeniu tej harowy.
Farmmed
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2018, o 02:40

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: Farmmed »

Ale wy się podniecacie tymi lekarzami, mam dla cb rozwiązanie,skoro tak sobie s.s życie znajdź jakaś lekarke, ożeń się z nią i niech Cię utrzymuje xd biednego małego aptekarzyka ojojoj xd
Awatar użytkownika
adrenalina-1-11
Posty: 29
Rejestracja: 5 kwie 2018, o 22:02

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: adrenalina-1-11 »

Dziękuję Kochani za odpowiedzi. Poważnie o tej farmacji myślałam, ale. dostałam się na medycynę(!) Pozdrowionka
eryk444
Posty: 65
Rejestracja: 2 sty 2018, o 17:38

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: eryk444 »

Brawo! Gratulacje
mgr_farm
Posty: 57
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 19:24

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: mgr_farm »

i tam zostań, farmacja to dno
Awatar użytkownika
adrenalina-1-11
Posty: 29
Rejestracja: 5 kwie 2018, o 22:02

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: adrenalina-1-11 »

Problem dalej jest- nie wiem gdzie na te studia iść. Do wyboru Rzeszów (bliziutko mam) i Katowice (ponad 200km). Na co Wy postawilibyście na moim miejscu?
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Farmaceuta kliniczny

Post autor: fenytoina »

ja bym brala Rzeszow, odleglosc jednak ma duze znaczenie. O Kato kraza takie sobie opinie na tym forum, moze Rzeszow nie bedzie az taki zly
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość