Farmacja Wrocław

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

żadnych testów nie było (tylko z angielskiego jakiś a,b,c,d aby podzielić na grupy). bardzo przydatne są materiały od starszych roczników nie tylko podręczniki ale jakieś opracowania, notatki, wykłady itp. książek nie jest potrzebnych dużo (każdy musi sam ocenić z czego mu sie najlepiej uczyć)
Materiały od starszego rocznika można kupić na kiermaszu (który jest w październiku) lub można przez jakieś forum. ludzie ogłoszenia na róznych portalach piszą na tym forum też kilka było:)
Awatar użytkownika
truskawaaaA
Posty: 127
Rejestracja: 11 lis 2010, o 11:02

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: truskawaaaA »

dziekuje ślicznie za odpowiedz
oj_tam
Posty: 3
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 08:00

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: oj_tam »

oj_tam pisze:mam do sprzedania materiały na I ROK FARMY)
CHEMIA NIEORGANICZNA- „Nieorganiczna analiza jakościowa” Wojakowska A., wykłady i materiały do egzaminu, notatki do wszystkich kół no i Opracowane pytania do egzaminu!


ANATOMIA I FIZJOLOGIA-
„Anatomia i fizjologia człowieka” Michajlik A., Ramotowski W.
„Anatomia i fizjologia człowieka „Gołąb, Traczyk.
mnóstwo notatek z wykładów, ćwiczeń, notatki do kół

BIOLOGIA- notatki z wykładów, ćwiczeń, oraz inne przydatne materiały

BIOFIZYKA- „Wybrane zagadnienia z biofizyki”, S. Miękisz, A. Hendrich, notatki z wykładów i na ćwiczenia, skrypt z wykładów

ŁACINA
„Lingua Latina ad usum pharmaciae studentium”, S.Filipczak-Nowicka

MATEMATYKA I STATYSTYKA- notatki z zajęć i na koła)

MIKROBIOLOGIA- Mikrobiologia i choroby zakaźne", Virella do tego mega duużo notatek z ćwiczeń, skrypty oraz notatki od asystentów)

PSYCHOLOGIA Z SOCJOLOGIĄ - wszystkie kserówki potrzebne na zajęcia

zainteresowanych proszę o kontakt 602195368

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
truskawaaaA
Posty: 127
Rejestracja: 11 lis 2010, o 11:02

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: truskawaaaA »

Czy opłaca się kupowac komplet materialow na I rok faramcji? Czy lepiej liczyc na siebie i robic wszytsko samemu? Bo mam dylemat.
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

osobiście uwazam że jak najbardziej sie to przydaje materiały od starszych roczników są często lepsze i bardziej przydatne od podręczników. ale jeśli nie szkoda Ci czasu na robienie wszystkiego samemu to nie kupuj ale zobaczysz że na pewno wiekszość osób bedzie miała kupione:P
ktosia5
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2010, o 16:45

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: ktosia5 »

Sprzedam wszystkie niezbędne materiały na 1 rok farmacji:
- notatki z wykładów
- opracowania do kół i egzaminów
- ksera książek
kontakt: gg 4557190
ogarnę
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 21:41

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: ogarnę »

Nie wiecie, czy jest gdzieś może jakiś hidden rozkład zajęć?
Pomimo usilnych poszukiwań znalazłem jedynie Anal. Med.
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

Plan pewnie w tym tygodniu pojawi sie na stronie am. Pewnie nie bedzie sie dużo różnił od tego z zeszłego roku
ogarnę
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 21:41

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: ogarnę »

To w takim razie, przy tak optymistycznych założeniach choinko, podarowałabyś może zeszłorocznego?
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: mir1 »

Plan jest od kilku dni na forum Młodej Farmacji AM Wrocław. Więcej nie mogę pomóc ,wiem to od córki ,a ona nie ma teraz dostępu do internetu.

ogarnę
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 21:41

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: ogarnę »

Dziękuję za informację.
MKasperowicz
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2011, o 16:54

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: MKasperowicz »

Plan już mamy oficjalnie, cieszmy się. Co prawda mam wrażenie, że parę rzeczy się nakłada, ale co mi tam. Dowiemy się jak podadzą grupy. Więc następuje pytanie: kiedy i gdzie podadzą grupy?
No i pytanie. Idzie ktoś z farmy na integrę i ewentualny bifor? Mam wrażenie, że tam głównie lek idzie, ale z farmą też bym się zapoznał chętnie.
choinka
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2011, o 13:58

Re: Farmacja Wrocław

Post autor: choinka »

podział pewnie będzie przed dziekanatem (tak było w zeszłym roku) podział jest alfabetyczny rozumiem że masz nazwisko na K w zeszłym roku to była grupa B wiec pewnie teraz też tak będzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości