Fartuch

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Fartuch

Post autor: Agher »

coscoscostak pisze:
Agher pisze: mimo wszystko niewyjściowy fartuch jednak warto mieć na laborki, szkoda go zniszczyć po prostu
A w którym momencie mojej wypowiedzi wyczytałeś, że potrzebuję fartucha na biochemię czy inne laborki ?

Szukam fartucha do pacjentów, a nie na zajęcia z chemikaliami.
Jeżeli uraziłem Twoją dumę to wybacz. Z resztą odpowiedź już uzyskałaś, bardzo dobrą nawet, więc nie widzę sensu offtopowania. A tu na biologu o takie rzeczy pytają osoby idące dopiero na lek, więc pisałem odruchowo w kontekście pierwszego roku. Do pacjentów porządne fartuchy to faktycznie najlepsze na warszawskiej. Chociaż jeżeli ktoś ma problem z rozmiarem to polecam dać do szycia, ma się taki jak chce (krój, kieszenie itd) i taniej niż w sklepie, ale niestety gdzie w Białymstoku to zrobić to nie podpowiem.
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Fartuch

Post autor: tam-kto »

mo&#x17Cna pisze:fartuch każdy kupuje samemu, już na pierwsze zajęcia trzeba mieć więc trzeba się zaopatrzeć wcześniej. Ogólnie ludzie mają różne fartuchy, jedni laboratoryjne, inni lekarskie, jeszcze inni noszą wszelkiej maści inne fartuchy z firm farmaceutycznych itd. Nie ma to różnicy jaki to jest fartuch byle chronił odzież i skórę. Jak ktoś chce, może sobie od razu kupić lekarski, nikt nikomu nie broni. Tylko potem szkoda jak się bezpowrotnie poplami przy robieniu grama na mikrobach albo spali rękaw na biochemii, dlatego nie ma co przesadzać z ceną i jakością fartucha na
początek.
A gdzie mozna na uczelni kupic fartuch? Jest jakis sklepik z takimi rzeczami? n

SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Fartuch

Post autor: SilentShout »

coscoscostak pisze:
Agher pisze: mimo wszystko niewyjściowy fartuch jednak warto mieć na laborki, szkoda go zniszczyć po prostu

A w którym momencie mojej wypowiedzi wyczytałeś, że potrzebuję fartucha na biochemię czy inne laborki )?



Szukam fartucha do pacjentów, a nie na zajęcia z chemikaliami.
ale tak to sformułowałaś(eś?) niejednoznacznie, że ja to chyba tylko dzięki kobiecej intuicji zgadłam, że ludzie to pacjenci

jeśli chodzi o uczelnię, to te gorsze sprzedają w księgarni w cu (parter, tam gdzie szatnie)
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Fartuch

Post autor: chevelle »

Ja w tym sklepiku w CU kupiłam porządny fartuch za 50zł, nie to co to badziewie za 35zł. Niestety szybko się rozeszły, zanim zorientowałam się jaki jest jego stosunek jakości do ceny, już ich nie było, i nie mogłam kupić drugiego Mam nadzieję, że w tym roku też takie sprowadzą
gercio

Re: Fartuch

Post autor: gercio »

Jak ktoś chce lansiarski fartuch do pacjentów, to można kupić w UMB store. Z logo uczelni, a nawet jak ktoś chce, to z imieniem i nazwiskiem, aczkolwiek ja bym wolał być na zajęciach bardziej anonimowy, zawsze to mniejsza szansa, że asystent spyta właśnie Ciebie.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Fartuch

Post autor: chemfans »

Czy na I rok lekarskiego jest potrzebny fartuch lekarski ? nie wystarczy laboratoryjny ?
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: Fartuch

Post autor: Agher »

chemfans pisze:Czy na I rok lekarskiego jest potrzebny fartuch lekarski ? nie wystarczy laboratoryjny ?
serio, warto sobie zadać czasami trochę trudu i poczytać temat, zwłaszcza że nawet nie jest długi.

Fartuch jakikolwiek może być - lekarski, laboratoryjny, cokolwiek. Grunt, żeby chronił.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, o 12:16 przez Agher, łącznie zmieniany 1 raz.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Fartuch

Post autor: SilentShout »

Agher pisze: serio, warto sobie zadać czasami trochę trudu i poczytać temat, zwłaszcza że nawet nie jest długi.
no co Ty, najważniejsze jest to, że wyższe roczniki zadają sobie trud odpowiadając po 5 razy na to samo

liczy się ciekawość i nic więcej
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, o 13:10 przez SilentShout, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Fartuch

Post autor: chemfans »

Masz rację przez te wakacje zrobiłem się leniwy, podziwiam Was że chce się wam odpowiadać na takie pytania ( nie założyłem oddzielnego tematu więc nie jest aż tak źle ) przy okazji ćwiczycie swoją cierpliwość więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: Fartuch

Post autor: SilentShout »

chemfans pisze:przy okazji ćwiczycie swoją cierpliwość więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
ależ Ty wspaniałomyślny, że och i ach
dobry lekarz z Ciebie będzie
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Fartuch

Post autor: Orda »

gercio pisze:Jak ktoś chce lansiarski fartuch do pacjentów, to można kupić w UMB store.
dobrze wiedzieć, chętnie sobie zafunduje z logo UMB, ile kosztuje z logiem bez nazwiska, bo nie moge znaleźć info?
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

Re: Fartuch

Post autor: Somatoliberyna »

Orda
fartuch/lab coat - 89 zł (z imieniem i nazwiskiem - +6zł/with your name - +6zł)
masertiger
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2012, o 14:24

Re: Fartuch

Post autor: masertiger »

coscoscostak pisze:
7 wrz 2013, o 16:07
Czy ktoś wie, gdzie w Białymstoku można kupić długi fartuch? Zależy mi na tym, żeby był on jakiejś lepszej jakości, bo w szmacie, to nie chcę do ludzi wychodzić.
Ja raczej kupuje w sklepach internetowych, znajdziesz dobre fartuchy męskie z gustownym krojem, chodzę w nich w pracy i są bardzo wygodne i po prostu mi się podobają
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości