Fartuch

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medAsia
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2014, o 09:35

Fartuch

Post autor: medAsia »

Mam pytanie do kolegów i kole?anek ze starszych roczników Bo sama zaczynam w tym roku pierwszy rok na kierunku lekarskim w CM. A mianowicie jakie wyposa?enie jest wymagane na ?wiczeniach z anatomii? Na stronie napisali o fartuchu, chodzi o taki fartuch jaki mo?na kupi? w Bibliotece CM czy jaki? inny konkretny, bo na innych forach czyta?am, ?e musi by? jaki? wi?zany z ty?u.
Po drugie co ma zawiera? zestaw do preparowania? Bo tego te? nie opisali.
I czy ewentualnie mo?na co? takiego kupi? gdzie? w Bydgoszczy?
Prosz? bardzo o pomoc
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Fartuch

Post autor: czornydanio90 »

medAsia, fartuch najlepiej zwyk?y z BeHaPexu za 2 dyszki, zestaw do preparowania p?seta anatomiczna i nic wi?cej
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Fartuch

Post autor: szska »

Prawde mówi?c nawet p?seta sie nie przydaje ale mo?na mie?, czasem akurat si? uzyje. Najwa?niejsze to fartuch, buty, czepek i miliard r?kawiczek jednorazowych
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Fartuch

Post autor: czornydanio90 »

szska pisze:Prawde mówi?c nawet p?seta sie nie przydaje ale mo?na mie?, czasem akurat si? uzyje. Najwa?niejsze to fartuch, buty, czepek i miliard r?kawiczek jednorazowych
fakt zapomnia?em o czepku ("gdzie ma czepek? - dr W.), r?kawiczki to chyba jasne, no ale p?seta to mus - chyba, ?e lubisz gmera? w mi?sku palcami - osobi?cie nie unika?em tego, ale wszelkiego rodzaju nerwy czy naczynia lepiej trzyma? p?set?, nie mówi?c ju? o podwa?aniu mini
medAsia
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2014, o 09:35

Re: Fartuch

Post autor: medAsia »

Czyli wstrzyma? si? z jakimi? skalpelami czy czym? takim? Jak na razie zaopatrzy?am si? w fartuch ten z uczelni, czepek, rekawiczki, p?set?, buty bia?e(takie zwyk?e tenisówki). To wszystko co musz? mie?, tak?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Fartuch

Post autor: czornydanio90 »

medAsia, tak to Ci si? przyda, co do skalpela to nie wiem czy ja teraz na 4 roku go dotkn?, wi?c wstrzymaj si?
medAsia
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2014, o 09:35

Re: Fartuch

Post autor: medAsia »

ok dzi?kuj? bardzo za pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości