Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
ArcadeFire
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 16:06

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: ArcadeFire »

Cześć wszystkim. Jak Wam poszły te podstawki? na razie jakoś do przodu. Znajomi bardzo narzekają na ang rozszerzony, to tylko tak u mnie.?
Mam też pytanie trochę z innej beczki, czy ktoś się orientuje jaka atmosfera jest na CM UJ? I czy próg w zeszłej rekrutacji był 75ptk, bo na każdym forum jest trochę inaczej. Pozdrawiam i życzę powodzenia
ArcadeFire
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 16:06

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: ArcadeFire »

to nie miała być ta chamska buźka: nie orientuje się w nich i wyszło jakbym kpiła. Nie kpię. Życzę naprawdę powodzenia
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

ArcadeFire, Nie przejmuj się emotkami (oj sory )
Podstawki ok, matematyka obstawiam blisko 90, angielski podstawa moze nawet max Przynajmniej wiem że listening i reading 35/35 W tamtym roku ostatnia osoba przyjęta na fizjo na uj miała 78% (sprawdzałem tylko 1 rekrutację(nawias w nawiasie oprócz tego że ostatnia osoba miała 78% to jeszcze 9 osób oprócz niej miało identycznie, tyle że tamtej 9-tce w 1 rekrutacji się nie udało.) Co do rozszerzonego angielskiego, to jak dla mnie dramat okazało się że jednak nie mam o nim zielonego pojęcia, chociaż wydawało mi się inaczej. ale może to przez to że maturę rozszerzoną miałem raz w życiu przed oczami i to właśnie wczoraj Powodzenia w poniedziałek
ArcadeFire
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 16:06

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: ArcadeFire »

Jak poszło?
U mnie aż szkoda pisać. Chemia była niewykonalna w tym czasie, a biologia niby spoko, ale pewnie progi na fizjoterapię podskoczą przez to. Czyli trzeba liczyć na przychylność sprawdzających Napiszcie Wasze odczucia
Awatar użytkownika
ebiologia
Posty: 281
Rejestracja: 21 lip 2010, o 15:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: ebiologia »

Haku, Ty chcesz się przenieść na UJ?
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Nie dostałem powiadomienia na email dlatego piszę dopiero teraz. Hmm chemii nie pisałem, ale słyszałem od wielu znajomych że faktycznie była. trudna Co do biologii, to szacuję kolo 80% więc zakładam że szansa jest, będziemy widzieć jak to faktycznie będzie.
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Cześć, nie wiem jak wy ale ja już się zarejestrowałem w ERK padło na:
1. Fizjoterapia
2. Pielęgniarstwo
3. Ratownictwo Medyczne
4. Biologia
zobaczymy co z tego będzie, dajcie znać jak u was sprawy stoją
pozdrawiam,
bartek

PS. Czy ma znaczenie kiedy Rejestrujemy się na studia ? Wszystkich rejestracji dokonałem koło 00:01 31.05.2012 Ale nie wiem czy był sens czekać do tej godziny. Może jak ktoś ma identyczny wynik do mojego, to ten kto pierwszy złożył jest górą proszę o wypowiedź na ten temat
akihito
Posty: 111
Rejestracja: 25 maja 2012, o 15:49

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: akihito »

Nie kolejność i czas rejestracji nie ma żadnego wpływu.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

ebiologia, Nie wiem ale chyba już tu zostanę d załatwiłam sobie super wolontariat więc reszta demotywatorów już mnie nie obchodzi d
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Hej, jak się czujecie przed ogłoszeniem wyników matur? Jeszcze 6 dni nerwowego oczekiwania. Jakie przeczucia?

Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: prezesowaaa »

orientuje się ktoś jak z progami było przez ost. lata na fizjo?
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Poczytaj w tym wątku. Ale ok.75 podobno. Z dalszych list napewno mniej mam taką nadzieję

Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Ludzie co z Wami? Nikt nic nie pisze, czy niewybieracie się na fizjo w tym roku

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość