Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Naranja
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 10:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Naranja »

a skąd mamy wiedzieć czy się wybieramy jak jeszcze wyników nie ma ] ci co się udzielali w wątku planują, a jak wyjdzie to się okaze
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

mam nadzieję.Ale z tymi wynikami może być niewesoło Narazie czekamy

Naranja
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 10:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Naranja »

Dlatego ja nawet nie liczyłam sobie punktów z internetowymi odpowiedziami bo rozstrzał może być spory jeśli chodzi o biologię.
Ja jeszcze w zanadrzu mam matematykę, więc może coś wymyślę awaryjnie, ale niechętnie myślę o czymś niemedycznym
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Też nie liczyłem. Ja stawiam tylko na biol i nerwowo oczekuje. Dla mnie awaryjne są Katowice i Poznań.

Naranja
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 10:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Naranja »

Na UJ jest ten problem, że nie ma jako takich oficjalnych progów z poprzednich lat, a o informacjach z 2 naboru to już mowy nie ma

Ja za to byłam przerażona różnicą między I a II turą na politechnice na niektórych kierunkach. Tylko, że akurat one mnie mało interesują Ale ponoć fizjo to teraz modny kierunek. Więc na taki spadek nie ma co liczyć nawet. Mam koleżankę po studiach i mówi, że konkurencja bardzo duża
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

I tak oto żegnam się z Krakowem 53% totalna porazka. Nieukrywam liczyłem na więcej. Katowice i Poznań czas na was (o ile wystarczy) (

Kasiula93
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:49

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Kasiula93 »

Rafal93, ja mam 57% z rozszerzenia, też mam nadzieję że mi starczy do Katowic.
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Kasiula93 pisze:Rafal93, ja mam 57% z rozszerzenia, też mam nadzieję że mi starczy do Katowic.
Czyli idziemy do Katowic poczytalem i wystarczy nam spokojnie. ale z 2 lub 3 listy ale dostaniemy sie na 100%.

Kasiula93
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2012, o 13:49

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Kasiula93 »

no to dobrze)
a wiesz czy tam jest ciężko tak ogólnie?
i jak zajęcia z wf wyglądają np.
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Właśnie nie wiem. jeszcze poczytam to jak coś napisze na katowickiej fizjo. tam czytaj

Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Hej, od dłuższego czasu nie pojawiałem się na forum, ale już jestem. No cóż wyniki z matury są, nie wiem co z tego będzie. 63% jestem zły na siebie. a może na klucz ? Sam już nie wiem. Papiery złożone w Krakowie, miejmy nadzieje że wystarczy Może Katowice.

pozdrawiam,
bartek
Rafal93
Posty: 33
Rejestracja: 22 cze 2012, o 14:10

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Rafal93 »

Hej, spokojnie wystarczy na Katowice. a jeśli chodzi o wf to podobno nie ma nic strasznego, pływać trzeba umieć tylko.

Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Dobrze, udało się dostać do Katowice z pierwszej listy, może i w Krakowie się uda. wątpię Wiecie może czy dzisiaj pierwsza lista uj pojawi się o 00:00 czy o jakiejś normalnej godzinie ?

EDIT: W tamtym roku wynosił 75% angelo
Ostatnio zmieniony 9 lip 2012, o 14:32 przez bbastard, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości