Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
czerwone_maliny
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2012, o 17:42

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: czerwone_maliny »

Kurcze. A a tym roku jakie przedm są wymagane na ten kierunek Liczę na szybką odpowiedź!
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Zamiast liczyć na szybką odpowiedź, wystarczy wejść na stronę uczelni i znaleźć interesujący Cię
Awatar użytkownika
korba007
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2013, o 13:42

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: korba007 »

Wiecie co, jak dla mnie to jest śmieszne żeby na kierunek medyczny dawać polski zamiast chemii. Szkoda gadać. Kto z tegorocznych maturzystów zawracałby sobie głowę polskim rozszerzonym?
Nie wiem czy dobrze liczę punkty, możecie to zweryfikować? Na stronie uj pisze że biol ma przelicznik 2 a pol 1. Przy założeniu że będę miała 70% z podst polskiego i 70%ltonosi mnie z rozsz z biol wyliczyłam że:
polski - 70*0.5*1=35
biologia- 70*1*2= 140

140+35 = 175 pkt

I teraz tam jest napisane że to się dzieli przez 3. Wychodzi 58,33. No to z takim wynikiem mogę poszalec, na pewno.
Dobrze to liczę czy znowu coś schrzaniłam?
maturzystkass
Posty: 74
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 10:51

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: maturzystkass »

dobrze liczysz, no ale biorac pod uwage fakt ze malo kto zdajacy rozsz biologie zdaje rozsz polski [ no chyba ze ja ,ale wybieram sie na inny kierunek xd ] pewnie prog poleci z tych 70 pkt:D
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: antropolog95 »

Bezsensu
Awatar użytkownika
matiPL
Posty: 41
Rejestracja: 23 paź 2010, o 14:01

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: matiPL »

Studiuję fizjoterapię na UJCM i nie uważam, żeby język polski nie był ważny. Na fizjoterapii jest bardzo dużo przedmiotów humanistycznych, a praktycznie w ogóle nie mamy styczności bezpośrednio z chemią. Jednakże jest trochę fizyki, ale idzie to ogarnąć, nawet jeśli w liceum się kulało.

Dostałem się z listy rezerwowej mając chyba 67% z biol rozszerzonej i 85% z polskiego. Około 80 miejsc.

Edit:
Może jeszcze dodam, dlaczego wg mnie nauki humanistyczne są takie ważne. W rehabilitacji bardzo ważna jest psychologia człowieka, umiejętność komunikacji, zmotywowania, nauki. W fizjoterapii człowieka traktuje się jako całość, a nie patrzy tylko na dysfunkcje fizyczną.
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: antropolog95 »

Nie wiem jak to w końcu będzie Polski podst. był hardcorowy, więc myślę że progi nie będą aż tak wysokie
Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Adrealina »

ale liczycie na ile pkt? 60 po przeliczeniu i podzieleniu mysliscie ze styknie? czy wiecej trzeba miec?
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: antropolog95 »

Ja nawet nie wiem jaki był próg punktowy. Nie wiem, powinna być stronka ze wszystkimi kierunkami i progami na uczelnie, bo kurde można przekopać neta i tak się nic nie znajdzie Mi wychodzi 52pkt więc nie mam szans nawet
Niezapominajka
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2014, o 18:26

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Niezapominajka »

Czy na fizjoterapię CM UJ trzeba zdawać testy sprawnościowe w tym roku?
Awatar użytkownika
Anarchia
Posty: 279
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:27

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Anarchia »

Antopolog 95 wiec gdzie startujesz? Ile masz z bio?

antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: antropolog95 »

Albo chemia UJ albo fizjoterapia ŚUM
63% z bio R. Na WUM nie starczy na fizjo, chociaż mam 100% z ustnej ang.
Adrealina
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2014, o 10:49

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Adrealina »

no to ladnie miales. mi po przeliczeniu wyszlo 60 pkt ale tylko dlatego ze polski p mialam w maire dobry bo biologia to
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości