Fizjoterapia w Poznaniu....

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Natalia

Fizjoterapia w Poznaniu....

Post autor: Natalia »

W tym roku zdaje maturę, mam zamiar złoŻyć papiery na fizjoterapie do Poznania.Mam kilka pytań :twisted:
1.Na maturze próbnej z biologii miałam 58%, czy z takim wynikiem dostałabym się na wymieniony kierunek?
2.Czy w Poznaniu wymagany jest test sprawnościowy typu pływanie?
3.£atwo utrzymać się na tym kierunku?
4.Jak wygląda plan zajęciowy,duŻo jest fizyki?
Prosze o odp. pozdrawiam :-D
rafał123
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 06:52

Re: Fizjoterapia w Poznaniu....

Post autor: rafał123 »

no własnie to jes ciakawy temat.Dziwie sie ze zero odzewu ze strony ludzi.Sama w tym roku wybieram sie na fizjo do Poznania,ale mam sporo wątpliwości.Zdaje na maturze rozszerza z chemii i bioli,stawiam na chemie,bo z ta biola to róznie bywa/ Test sprawnosciowy chyba nie jest taki zły na AWF,bo mozna soboie wybrac co kto lubi,np gre zespołowa typu siatkówka,koszykówka itd aż dziwne.Zastanawiam sie czy dałabym sobie rade skoro od studentów wymagana jest umiejętnosc pływania,a ja póki co nie umiem:D ciekawe czy ta umiejętnosc w ogóle sie przydaje przez całe studia.Jeśli ktos zna sie na temacie prosze o odpowiedzi:)))pozdr!
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Fizjoterapia w Poznaniu....

Post autor: doktorka »

1/ to jest temat o kierunku lekarskim, nie dziwcie sie, ze nikt nie odp
2/co za roznica jak wygladaja egzaminy na AWF, to jest temat zwiazany z Uniwersytetem Medycznym
3/Natalia, 58% to za malo. prog oscyluje w granicach 65-70 z tego, co mi wiadomo
4/jak wygladaja testy sprawnosciowe na rekrutacji mozna poczytac na www uczelni
5/plywanie na studiach na pewno jest, w ogole fizjoterapia ma bez przerwy w-f, a procz tego sama w sobie pochlania calkiem duzo czasu, wiec generalnie niekoniecznie sa to studia dla osob, ktore licza na to, ze nic nie beda robic)
6/ czemu fizyki ma byc duzo niby? o_O
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości