Fizyka jednak nie ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Muczaczos
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 23:07

Fizyka jednak nie ?

Post autor: Muczaczos »

dziś koleżanka z leku powiedziała że doszły ją słuchy że w przyszłym roku fizyka wraca do punktowanych przedmiotów. czy ktoś może tą informacje (pogłoskę?) potwierdzić ?
gdyby tak było to szczerze się . zdenerwuję :]
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: a_niap »

Wszystko sie okaze kiedy na tronie pojawia sie aktualne wymagania na przyszly rok. Narazie nie ma co gdybac. Wymagania na pewno sie pojawia jeszcze przed zlozeniem deklaracji maturalnej, wiec o to czy wybrac fizyke czy nie - juz teraz nie ma sie co martwic.

A tak na marginesie to troche bez sensu by bylo rezygnowanie z fizyki w tym roku po to zeby za rok ja przywrocic. Najlepiej zaptaj kolezanki skad ona ma ta informacje i czy moze ja oficjalnie potwierdzic. Pogloskami nie nalezy sie przejmowac dopoki nie sa potwierdzone
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: garbage »

też o tym slyszalam. Slyszy sie o tym ostatnio coraz czesciej. Bedziemy chyba najbardziej pokrzywdzonym rocznikiem. nie dosc ze fizyka wraca to jeszcze matme mamy.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: PalmaKokosowa »

garbage pisze:nie dosc ze fizyka wraca
wraca?
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: garbage »

na 100% dowiemy sie w czerwcu ale mowi ise o tym coraz czesciej. Nas o tym ze bedize w gdansku poinformowala pani profesor, ktora tam byla. Mi w sumie obojętnie bo fizyke i tak zdaje, a moze nawet lepiej bo sporo osob by sie wykruszylo i dostac by sie bylo latweij.
Cappucinhu
Posty: 532
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 21:31

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: Cappucinhu »

garbage pisze:na 100% dowiemy sie w czerwcu
A kiedy będzie ogłoszone jakie te przedmioty trzeba zdawać, tak dokładnie
konturek

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: konturek »

Na stronie uczelni jest napisane, że zasady rekrutacji na 2010 rok będą tu umieszczone do 31 maja ale przecież zawsze uczelnia może je zmienić potem więc nic nie wiadomo.
biomj
Posty: 303
Rejestracja: 27 sie 2008, o 10:14

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: biomj »

Do Zielony666: Warunki rekrutacji na kolejny rok akademicki musza byc okreslone na rok przed rozpoczeciem rekrutacji. Zatwierdza je senat uczelni (dopiero wtedy sa publikowane np. w internecie) i od tej pory nikt nic nie moze zmienic.
konturek

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: konturek »

Skoro tak mówisz to przepraszam, ja słyszałem, że uczelnia może później zmienić zasady rekrutacji.
jacques
Posty: 60
Rejestracja: 13 sty 2008, o 16:22

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: jacques »

już wszystko wiadomo
będzie tylko Biologia i Chemia
martynai
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:31

Re: Fizyka jednak nie ?

Post autor: martynai »

dzisiaj się natknęłam na tą rekrutację.
dobrze, że została sama chemia i biologia


maturzyści 2010, mam nadzieję, że się spotkamy za trochę ponad rok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości