Fizyka R

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Fizyka R

Post autor: Ann »

Ja fizykę do fizyki trochę mniej się przykładałam niż do chemii i biologii, dlatego na pewno z niej będzie mniej %. Mi przeważnie wychodzi od 65 do 80 % przy robieniu arkuszy i jeśli ten wynik będzie nie będzie mniejszy od tego to ok W końcu fizyka nie jest łatwa ,a tym bardziej na poziomie rozszerzonym.
A astronomii też nie chciałabym mieć, budowa atomu może być, bo to chemia
marokeska

Re: Fizyka R

Post autor: marokeska »

ja stawiam:
1) mechanika
2) termodynamika
3) prąd (zmienny, RLC?)
4) megnetyzm
5) optyka
*6) fotokomórka, laser?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Fizyka R

Post autor: Ann »

Jutro ostatni dzień , można coś powtórzyć i tak myślę czy warto poświęcać czas na tą astronomię. Może coś typu diagram HR, coś o gwiazdach neutronowych, białych karłach itp hm nie przepadam za tym Jeśli już to będzie to mam nadzieję, że na podstawie info w tekście jak np na próbnej.
Asiulek=)

Re: Fizyka R

Post autor: Asiulek=) »

Ja słyszałam, Że bąedzie elektromagnetyzm czy tam magnetyzm i prąd podobno jest zawsze, ale w piątek po chemii to wszyscy na :arrow:
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Fizyka R

Post autor: Ann »

Zobaczymy co będzie ale ja na elektromagnetyzm też stawiam, niestety no ale na czymś te pkt trzeba stracić hehe
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: Fizyka R

Post autor: ema »

Myślę, że dadzą po raz pierwszy chyba zadanie z fizyki relatywistycznej Obstawiam też termodynamikę i elektromagnetyzm.
mike

Re: Fizyka R

Post autor: mike »

Ludzie! ruszcie głową, nie robiliście starych arkuszy? RlC bylo w zeszłym roku, więc nie będzie teraz, bryła sztywna była ostatni raz w 2002 wiec fajnie bylo by jak by teraz sie pojawiła, powodzenia. Liczcie na trudna maturę
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: Fizyka R

Post autor: Eklerka »

Nie ma co gdybac, na polski wszyscy gdybali holocaust i zbrodnie i kare a tu ani tego ani tego Powodzonka zycze
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Fizyka R

Post autor: Ann »

To że zmienny był rok temu to nie znaczy, że teraz nie będzie bo często się powtarza. Zobaczymy
Jest juz stres?gt
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: Fizyka R

Post autor: elliott »

Jest stres, mocny nawet, ale jestem dobrej myśli. Nie po to zarywałam noce i ganiałam z fakultetów na korki i z powrotem żeby teraz sobie to zdać na 50%
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Fizyka R

Post autor: Ann »

elliott, a jaki wynik by Ciebie zadowolił?
Mi potrzeba ok 70 % i mam nadzieje, że tyle uzbieram
Powodzenia wszystkim!
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: Fizyka R

Post autor: elliott »

Miałam nadzieję, że biologią podciągnę niekorzystny wynik z fizy, a tu takiego zonka mi zrobili, że teraz z bioli nie jestem pewna, jeśli zrobię wynik w granicach 75-80% to będę naprawdę zadowolona
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

Re: Fizyka R

Post autor: piter_zdw »

A powiedzcie jak zprzyborami na jutro ? Co warto zabrać a czego na pewno nie ?
Taki post na Relaxx

powodzenia jutro ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości