Fizyka;/

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
michael_ad
Posty: 20
Rejestracja: 3 lis 2007, o 08:00

Fizyka;/

Post autor: michael_ad »

Jestem uczniem klasy 2LO. Chciałbym iść na medycynę ale muszę zdawać fizykę rozszerzoną a jestem na profilu biol-chem. Mój brat bliźniak jest w mat-fizie wiec mam materiał na nauke ale gdy sie zabieram od razu za to to nie kapuje nic! Na podstawie w szkole mam 5 i łatwo i sie jej uczy, ponieważ mam dobrą nauczycielkę. Mam do niej za pół roku na korki chodzić.


CZy jesli ktoś miał podobny problem lub wie jak mam sie tego nauczyć proszę pisać
Chciałbym aby ona była przyjemnością a nie kuciem i popadaniem w depresje! /

Pozdro
Anea
Posty: 100
Rejestracja: 14 lis 2007, o 15:59

Re: Fizyka;/

Post autor: Anea »

hej! a może po prostu wybierzesz uczelnie, która nie wymaga zdawania fizyki i wystarczy rozszerzona chemia i biologia. np. Poznań, Białystok, Katowice
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Fizyka;/

Post autor: rigor mortis »

Piszesz o tym w dziale o UMed Poznań, więc jak rozumiem, chcesz iść własnie na tę uczelnię. Powinieneś więc wiedzieć, że na tej uczelni jest do wyboru matura z chemii bądź fizyki. Zatem nie jest Ci potrzebna fizyka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości